Forum

Fizilsel Server ile...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Fizilsel Server ile Hyper-V Serverler network çok yavaş çalışıyor.

2 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
961 Görüntüleme
(@yasinkaraman)
Gönderiler: 178
Estimable Member
Konu başlatıcı

Selamın Aleyküm Üstadlar,

Eski servera upgrade yaptıktan sonra sistemi yeniden kurdum. Fakat networkte bilinmeyen bir sebepten dolayı çok ağır çalışıyor. Fiziksel server üzerinde çalışan program (LOGO) clientler tarafında çalışmıyor. Bunun Hyper-V 'de Team oluşturdum. Buradaki team kartının özelliklerindeki bir ayarla alakası veya orada bulunan bir ayarla alakalı olabilir mi ? 

Desteğini ve görüşlerini bekliyorum. Şimdiden herkese teşekkürler. 

Gönderildi : 09/01/2019 14:16

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18026
_

Merhaba,

Network hızı nedir?

Hyper-v sunucu üzerindeki ağ hızı ne kadar gözükmekte.

Ayrıca programı doğrudan çalıştığı makina üzerinden açtığınızda gerçekten performans sorunu olan kısım sorunsuz çalışıyor mu?

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 09/01/2019 16:11

Paylaş: