Forum

.krab Crypto Sorunu

Bildirimler
Hepsini Temizle

.krab Crypto Sorunu

3 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
487 Görüntüleme
(@h-ibrahimbenli)
Gönderiler: 89
Estimable Member
Konu başlatıcı

Selamlar,

bilgisayarlarımızdan birine virüs girdi tüm xlsx,doc,dbo vs hersey .krab uzantılı oldu.

spyhunter ile taradım stellar phoenix windows data recovery programı ile recovery etmeye çalıştım ama olmadı.

adamlar mesaj bırakmış tor browser ile şu linke gir odeme yap diye.girip bakmadım açıkcası.

başına gelen var mı ne yapmak gerekiyor?Yardımcı olursanız sevinirim.

Gönderildi : 21/09/2018 03:26

(@cumhuraltan)
Gönderiler: 703
Üye

Selamlar ;

https://id-ransomware.malwarehunterteam.com/index.php   linkten  sorgulatıp çözümü  olan bir  versiyon olup olmadığını görebilirsiniz, yeni  bir  versiyon ise  çözüm olma  ihtimali 0 a  yakın olmakla  birlikte geçmiş olsun. decrypto  edilebilen  bir  versiyon değil ise,  yedek mevcut  ise  yedekten dönmek  veya  fidyeyi  ödemekten  başka  pek  fazla  alternatifiniz  yok maalesef.

Selamlar,

bilgisayarlarımızdan birine virüs girdi tüm xlsx,doc,dbo vs hersey .krab uzantılı oldu.

spyhunter ile taradım stellar phoenix windows data recovery programı ile recovery etmeye çalıştım ama olmadı.

adamlar mesaj bırakmış tor browser ile şu linke gir odeme yap diye.girip bakmadım açıkcası.

başına gelen var mı ne yapmak gerekiyor?Yardımcı olursanız sevinirim.

Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Probleminiz çözüldüğünde, Konunuzu "ÇÖZÜLDÜ" olarak işaretleyerek benzer problemi yaşayanlara yardımcı olabilirsiniz.

Gönderildi : 21/09/2018 04:24

(@h-ibrahimbenli)
Gönderiler: 89
Estimable Member
Konu başlatıcı

malesef çözülemedi..tor dan adamın verdiği web siteyede erişemiyoruz.para ödemeye razıyız şuan için ama yapacak birşey yok.

Gönderildi : 22/09/2018 22:52

Paylaş: