ÇözümPark'a hoş geldiniz. Oturum Aç | Üye Ol

Ana Sayfa Makale Video Forum Resimler Dosyalar Etkinlik Hizmetlerimiz Biz Kimiz

ÇözümPark Akademi Yayında

Son Mesajınız 08-27-2018, 10:43 Cahit YOLACAN tarafından gönderildi. 1 yanıt.
Mesajları Sırala: Önceki Sonraki
  •  08-27-2018, 1:14 535164

ÇözümPark Akademi Yayında

Çözümpark Bilişim Portalı 2010 yılında sektörden gelen talepler üzerine uzman danışman ve eğitmen kadrosu ile kurumsal eğitimler düzenlemeye başlamıştır. 2015 yılına kadar aralıksız 1500′ den fazla kurs tamamlayan ÇözümPark Bilişim Portalı pek çok uzmana ulaşmış ve yüksek öğrenci memnuniyeti ile bu eğitimleri tamamlamıştır. Aslen bir eğitim kurumu gibi her alanda eğitimler düzenlemek yerine daha çok sektörde uzun yıllar bulunmuş ve herkesçe uzmanlığı kabul edilmiş bir danışman – eğitmen kadrosunun uzmanlık alanları içerisindeki konularda kurumlara özel veya açık sınıf eğitimleri düzenlemiştir.

ÇözümPark Bilişim Portalı olarak, Mayıs 2015 yılında verilen bir aranın ardından Eylül 2018 tarihi itibari ile daha kurumsal ve hem eğitim hem de eğitmen portföyünü geliştirerek kaldığımız yerden devam etme kararı aldık. Bu çerçevede ÇözümPark Akademiyi hayata geçiriyoruz.

ÇözümPark akademi sektördeki tüm eğitmen ve danışmanlara açık bir platform olup uzmanlığını kanıtlamış tüm eğitmen ve danışmanların gönül rahatlığı ile eğitim verebileceği bir platform olup ayrıca farklı eğitim kurumlarının da yetkin eğitmenleri tarafından verilen eğitim programlarının yayınlanmasına olanak sağlayacaktır.

Her geçen gün büyüyecek olan platformun sektöre eskiden olduğu gibi bugün de yetişmiş uzman personel sağlama noktasında katkı sağlayacağına eminiz.
    Daha dazla bilgi, eğitimlerimiz ve eğitmenlerimiz için aşağıdaki adresi ziyaret edebilirsiniz.

Eğitimlerim
    Blog Sayfam
    ITSTACK
  •  08-27-2018, 10:43 535169 Cevap 535164

Cevap : ÇözümPark Akademi Yayında

VMware egitimim aklima geldi. Hey gidi gunler hey. Egitimi Cozumpark tan almistim. :)

Yalanlar birilerinin gerçeklerle kirlettiği güzel hikayelerdir. :D
RSS haberlerini XML olarak görüntüle