Forum

Wsus Server Managem...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Wsus Server Management Hakkinda

2 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
633 Görüntüleme
(@CagriDuran)
Gönderiler: 37
Trusted Member
Konu başlatıcı

Merhabalar,

Uzun suredir interne itde kullanilan wsus serverin servislerinden dolayi  duzgun calismiyormus.Su an tum servisleri stabil haline getirdim.Ancak managemant hakkinda biraz tuyolara ihtiyacim var.

Bir yoneticimiz updatelerin su an arada geldigi ile hepsinin gelmemesi ile ilgili surekli mail atiyor.Onemli ve guvenlik updatelerinde gereksinim filtresi yapip hepsini kullanicilar icin izin verdim.Tum updatelere izin vermek istemiyorum icerisinde upgradeler filanda var.

Kullanici bazli updatelerini bitirmek istesem neler yapabilirim.Yani bu kullanicinin gereksinimi olan tum updateleri acmak istesem assagidaki paneldeki updatelerimi vermem lazim yoksa wsus updateleri serbest birakma konusunda izlememi tavsiye ettiniz bir yol mevcut mu acaba ?

Update etmek istedigim baslica bu clientin bilgisayari.292 tane gerekli update yaziyor o kisimlari izin vermem yeterlimi acaba ?

Simdiden cevaplariniz icin tesekkurler

Gönderildi : 17/08/2018 13:15

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32985
Illustrious Member Yönetici

Merhaba

Aşağıdaki makaleyi takip edebilirsiniz

http://www.cozumpark.com/blogs/windows_server/archive/2009/02/23/wsus-3-kurulum-ve-konfigurasyonu.aspx

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 30/08/2018 00:48

Paylaş: