Forum

Sam çalışması ...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Sam çalışması hakkında Microsoft'un distilatörü firması

2 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
513 Görüntüleme
(@alpercaneri)
Gönderiler: 98
Estimable Member
Konu başlatıcı

Merhaba bir şirkette bilgi şlem departmanında görevliyim.Bir kaç gün önce arena'dan Microsoft'un distilatörü firması olduğunu söleyen bir çalışan sam çalışması hakkında benim ile iletişime geçti, daha evvel sam çalışması yapılıp yapılmadığı konusunda sorular sordu ve Microsoft tarafından Bu bilgilendirmenin istendiğini söyledi bunun için randevu istedi.Randevu vermek zorunda olmadığımı  ancak bu çalışmaya katılmamamız durumunda Microsofta geri bildirim yapacaklarını daha sonra Microsftun bu durumda kontrol için talepde buluna bileceğini söyledi.Size bu olayın ciddiyetini ve kesinliğini sormaktayım.

Gönderildi : 08/08/2018 20:56

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18026
_

Kendilerinden Microsoft firmasından yetkili birinin kendileri ile ileitşime geçmesini söyleyin.

Kimdir nedir belli olmaz. Sam öncesi normalde ms sizi arar ve uygun bir firmayı size yollanan listeden seçmenizi ister.

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 09/08/2018 01:36

Paylaş: