Forum

Ofis 365 Sub Domain...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Ofis 365 Sub Domain Ekleme

3 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
777 Görüntüleme
(@dogantopkaya)
Gönderiler: 115
Estimable Member
Konu başlatıcı

Merhabalar, 

Ofis 365 üzerinde tanımlı bir domain adresimiz var.  Bu tarafıyla kullanıyoruz. Şimdi yine aynı şekilde atıyorum xxx.ru şeklinde (rusya) 2.  bir domain tanımlamak ve mail hizmetini O365 üzerinden kullanmak istiyorum. Bu şekliyle mümkün müdür bu? 

Yani hem hali hazırda kullandığım yyy.com uzantılı mailbox oluşturabileceğim hem de xxx.ru uzantılı mailbox oluşturabileceğim. 

Gönderildi : 06/06/2018 19:49

(@resulsoydas)
Gönderiler: 1623
Noble Member

Tamamda bu sub domain olmuyor. Office 365 yönetim paneline girin. Orada 2. domaininizi ekleyin. Hesap açarken bu domaini kullanacaksınız. Hepsi bu. Diğerinden bir farkı yok.

Gönderildi : 06/06/2018 19:57

(@tahirtayyipkeskin)
Gönderiler: 33
Eminent Member

Merhabalar, 

Ofis 365 üzerinde tanımlı bir domain adresimiz var.  Bu tarafıyla kullanıyoruz. Şimdi yine aynı şekilde atıyorum xxx.ru şeklinde (rusya) 2.  bir domain tanımlamak ve mail hizmetini O365 üzerinden kullanmak istiyorum. Bu şekliyle mümkün müdür bu? 

Yani hem hali hazırda kullandığım yyy.com uzantılı mailbox oluşturabileceğim hem de xxx.ru uzantılı mailbox oluşturabileceğim. 

yy.yyy.com olduğunda sub-domain olmuş oluyor. Hocamında dediği gibi o365 Admin Center'den ekstra domain ekleyebilirsiniz.

Gönderildi : 12/06/2018 01:54

Paylaş: