ÇözümPark'a hoş geldiniz. Oturum Aç | Üye Ol
 
Ana Sayfa Makale Video Forum Resimler Dosyalar Etkinlik Hizmetlerimiz Biz Kimiz

IFINSEC Finans Sektörü BT Güvenlik Konferansı ve Sergisi

Son Mesajınız 06-12-2018, 11:33 Cahit YOLACAN tarafından gönderildi. 1 yanıt.
Mesajları Sırala: Önceki Sonraki
 •  05-31-2018, 14:18 531651

  IFINSEC Finans Sektörü BT Güvenlik Konferansı ve Sergisi

  IFINSEC Finans Sektörü BT Güvenlik Konferansı ve Sergisi (www.ifinsec.com) 13-14 Kasım 2018 tarihlerinde İstanbul’da düzenlenecektir. IFINSEC, finans sektörü için BT Güvenlik teknolojileri ve çözümlerine odaklanmış olan global ve niş bir konferanstır. IFINSEC Konferansı, kendi kategorisinde EMEA bölgesindeki en önemli konferanslardan birisidir. 500+ katılımcı, 30+ konuşmacı, 30+ konuşma oturumu ile, IFINSEC 2017 Konferansı çok başarılı olarak düzenlenmiştir. IFINSEC 2018 Konferansı’na yoğun katılım beklenmektedir. IFINSEC 2018 Konferansı için sponsorluk kaydı başlamıştır. 
   
  BT Güvenliği, Bilgi Güvenliği, Network Güvenliği, Büyük Veri Güvenliği, Mobil Güvenlik, Uygulama Güvenliği, Web Güvenliği, Kimlik ve Erişim Yönetimi, Son Kullanıcı Güvenliği, Veritabanı Güvenliği, Bulut Güvenliği, BT Yönetişim, BT Uyumluluk, BT Denetim ve BT Risk Yönetimi konferansın ana konu başlıklarıdır.
   
  Türkçe ya da İngilizce olarak yapılacak olan konferans konuşmaları simültane olarak Türkçe ya da İngilizce’ye çevrilecektir.
   
  Sergi alanında sponsor firmaların tanıtım alanları bulunacaktır. IFINSEC Konferansı çözüm sağlayıcı firmaların çözümlerinin tanıtılması, marka yönetimi ve marka bilinirliği açısından çok iyi bir platform sunmaktadır.
   
  IFINSEC Konferansı hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için konferans web sitesini ziyaret edebilirsiniz:  www.ifinsec.com


  Eğitimlerim
  Blog Sayfam
  ITSTACK
 •  06-12-2018, 11:33 532211 Cevap 531651

  Cevap : IFINSEC Finans Sektörü BT Güvenlik Konferansı ve Sergisi

  ilk defa duyduğım bir etkinlik ama güzel bir kapsamı var gibi = para :) 


  Yalanlar birilerinin gerçeklerle kirlettiği güzel hikayelerdir. :D
RSS haberlerini XML olarak görüntüle