Forum

cipher komutu sonra...

Bildirimler
Hepsini Temizle

cipher komutu sonrası

5 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
1,102 Görüntüleme
(@AHMETOKTAY)
Gönderiler: 9
Eminent Member
Konu başlatıcı

windows 7 pro bilgisayarımızda cipher komutu kullanımı sonrası ssd %80 civarı boş alan varken %5 civarı bir seviyeye düştü, bu durum kendi kendine mi düzelir yoksa bir düzeltme komutu işlemi varmıdır ?

Gönderildi : 23/05/2018 13:24

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32965
Illustrious Member Yönetici

Merhaba

TreeSize Free sürümü ile bir bakar mısınız bu disk üzerinde neyin bu kadar yer kapladığına, ona göre cevap vermek daha sağlıklı olur.

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 23/05/2018 16:42

(@AHMETOKTAY)
Gönderiler: 9
Eminent Member
Konu başlatıcı

önerdiğiniz programı daha önce duymamıştım, kullanımı çok rahat, ziyadesiyle işimi gördü, ilginize teşekkür ederim. syg.

Gönderildi : 23/05/2018 19:11

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32965
Illustrious Member Yönetici

Rica ederim, amacımız yardım etmek zaten. Geri dönüş ve bilgilendirme için teşekkürler.

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 23/05/2018 22:34

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18026
_

Merhaba

TreeSize Free sürümü ile bir bakar mısınız bu disk üzerinde neyin bu kadar yer kapladığına, ona göre cevap vermek daha sağlıklı olur.

Bu program candır bazen cad cam workstationlardan 100 gb dosya temizlediğim oluyor sayesinde 🙂

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 25/05/2018 02:42

Paylaş: