Forum

Outlook ta Öze...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Outlook ta Özel Buton Ekleme

2 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
4,016 Görüntüleme
(@UmitSavlig)
Gönderiler: 2
Active Member
Konu başlatıcı

Merhaba Kolay gelsin herkese,

Bir adet internet linkim var. Bu linke ulaşmak için outlookta toolbar da (şerit üzerinde) bir buton yapmak istiyorum. Bu butona tıklandığında bu internet sitesini açtırmak istiyorum. Hatta bu butona özel bir icon resim vermek istiyorum. Bunu herhangi bir makro,eklenti veya başka bir yolla yapmam mümkün mü acaba?

Ayrıca bunu başardıktan sonra aynısını 150 client a uygulamak istiyorum. Kısa bir yolu var mıdır? 

Değerli görüşleriniz için teşekkür ederim..

Gönderildi : 15/05/2018 14:20

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32986
Illustrious Member Yönetici

Merhaba, yazılım bilginiz var ise office için bir eklenti yazmanız gerekli, ancak her güncelleme vs sonrası bu sorun olacaktır, yani outlook eklentileri zor bir iştir, pek çok büyük firma bile bunları yaşatırken zorlanıyor. Bence ihtiyacınız ne bilmiyorum ama bu doğru bir yöntem değil, yani siz ben bunu şunda yapıyorm deseniz belki şunu deneyin diyeceğiz ama direkt bunu soruyorsunuz bizde direkt bu iş bir bütçe + iyi bir yazılım ekibi ile olur.

Yada makro kullanabilirsiniz burada bir örnek var

https://blog.jongallant.com/2017/01/outlook-custom-ribbon-button-macro-send-and-cc/

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 15/05/2018 20:02

Paylaş: