Forum

Pearson VUE online ...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Pearson VUE online Sınav Eksik soru

4 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
773 Görüntüleme
(@omercarnacar)
Gönderiler: 86
Estimable Member
Konu başlatıcı

Merhabalar ,

Uzun zamandır üzerinde çalıştığım 70-761  70-762 bulunduğum konum olarak  test merkezi olmadığı için online sistemden kayıt ederek  sınav tarihini belirledim.Sınav zamanı işleleri yapıp sınava girdim..70-761  sınavında toplam 48 soru üzerinden yapılacağı bildirildi.

Bu aşamaya kadar bir sıkıntı yok  ilk 15 soru  A-B şıklarından oluşan soruları  cevaplıyarak devam ettim..son 20 dakikada  soruları bir check edeyim derken 15 soru öncesine geri tuşunun çalışmadığını ilgili sınav görevlisine ne kadar iletsemde  sınav sonunda 33 soru cevaplandığını gördüm.

Sınav sonundaki  Cevaplanan sayısı 33 soru ama toplam soru 48 şimdi bu aşamada  yine böle bişeyle karşılamıyacağımı ve bu soruna itiraz etsemde  küçük bir farklı sınavı veremedim.

Microsoft tarafına bu konuda kontrol etmesini veya Pearson VUE test duyarsızlığını için nasıl bir yol izlemeliyim..Sınav sürekli kayıt ediliyor..Toplam soru adetlerini görebilirler sanırım.

İşin acı tarafı sınav görevlisi bana ekran görüntüsü gönder dedi..Online sınav anında hiçbir tool çalışmadığını benden iyi bilmesi gerekiyor.İspatlamam çok zor ama onlar kayıtlarından bakabilirler.

Bu konuda neler yapabilirim.?

Gönderildi : 08/04/2018 16:57

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32991
Illustrious Member Yönetici

Merhaba,

Sınav merkezindeki arkadaşların kullandığı programdan loglara bakabilyor olması lazım, en azından benim zamanımda öyleydi, yani sınav ne zaman başladı, ne zaman bitti, kaç soru cevaplandı görebiliyor olması lazım.

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 09/04/2018 03:00

(@omercarnacar)
Gönderiler: 86
Estimable Member
Konu başlatıcı

Merhaba  ,

Online bir eğitim olduğu için log kontrol edilmesi için ilgili birimler ile iletişeme geçtim.Umarım sorun çözülür.

Gönderildi : 09/04/2018 12:14

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32991
Illustrious Member Yönetici

Umarım.

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 09/04/2018 15:02

Paylaş: