ÇözümPark'a hoş geldiniz. Oturum Aç | Üye Ol

Ana Sayfa Makale Video Forum Resimler Dosyalar Etkinlik Hizmetlerimiz Biz Kimiz

Yetiştirilmek Üzere IT Departmanına Çalışma Arkadaşı Arıyoruz.

Son Mesajınız 11-08-2018, 20:05 Yuşa Çağatay Günaydın tarafından gönderildi. 4 yanıt.
Mesajları Sırala: Önceki Sonraki
  •  02-15-2018, 23:49 526450

Yetiştirilmek Üzere IT Departmanına Çalışma Arkadaşı Arıyoruz.

Değerli Arkadaşlar Merhaba,

Kocaeli Gebze O.S.B. Bölgesindeki fabrikamızda son kullanıcılara destek verecek, yetiştirilmek üzere bir çalışma arkadaşımıza ihtiyacımız var. 

Aradığımız ilk öncelik işini gerçekten çok sevmesidir. Öğrenmeye açık olması ise ikinci şartımızdır.

Çalışma tempomuz ciddi olarak yoğundur. Yaptığımız işlemlere göre bazen geceleri bazen haftasonları çalışmamız gerekiyor. 

Masa başında mesaiyi tamamlayan bir çalışma şeklimiz genelde olmuyor. 

Yazıcı kartuşu değiştirirken 1 dakika sonra SQL Sorgusu yazarken bulabiliyoruz kendimizi. İş çeşitliliğimiz bir hayli fazla.

Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olsun demiyoruz fakat sıfır bilgiyi de takdir edersiniz ki kabul edemiyoruz. 

Server / Windows / Office / Active Directory / Exchange / Firewall / Network / Donanım  gibi konuları ucundan tutmuş olması yeterli. 

Ofisinde ihtiyacı olan tüm kitap ve kaynakları , helpdesk desteği alabileceği bir fabrikada (okulda) kendisini yetiştirmek isteyen genç arkadaşlarımız var ise mesaj ile mail adreslerini bana iletebilirler. 

İşletmemizin koyduğu kurallar gereği gebze , göztepe arasında ikamet etmesi ya da buradaki E-5' yoluna ulaşması gerekmektedir. 

Teşekkürler, hayatta başarılar. 

•  02-16-2018, 10:14 526462 Cevap 526450

Cevap : Yetiştirilmek Üzere IT Departmanına Çalışma Arkadaşı Arıyoruz.

Hocam son zamanlarda gördüğüm en samimi ilan:)

•  02-16-2018, 11:30 526467 Cevap 526462

"Yazıcı kartuşu değiştirirken 1 dakika sonra SQL Sorgusu yazarken bulabiliyoruz kendimizi."

Hocam SQL sorgusu yazan/yazabilen biri de kartuş değiştirmesin artık. :-))

•  03-08-2018, 13:02 527548 Cevap 526450

Merhaba;

ÇözümPark hesabımı yeni açtığım için mail atmama izin verilmiyor. Mail adresim : mstafakpnar@gmail.com 

Eğer mail adresime dönüş yapma vaktiniz olursa size CV'mi göndermek isterim. Daha sonrasında eğer bana şans tanırsanız sizlerle tanışmak isterim. İyi günler iyi çalışmalar dilerim.

•  11-08-2018, 20:05 538393 Cevap 526450

Merhabalar,

IT Sektörü üzerinde gelişmeyi isteyen ve bunun üzerine yatırım yapan genç kesimlerdenim halen iş arayışımıda sürdürmekteyim IT Sektörü içinde yeni başlayan veya alt yapısı olduğu halde bir işe girmek isteyen çoğunluk epey fazla, Bu konuda egitim kurumu olsun Kırklareli IT Academy olsun sertifikasyon programlarını tamamladım. Şuan 22 yaşındayım ve mesleki deneyim ve deneyimlerime değer katan bir işletmede tam tamına stajyer olarak 2 ay yani 40 iş günü çalışabildim. Sırf deneyim kazanmak üstüne gönüllü çalılşma isteiğinde bulundum lakin devlet dairesi olduğundan okul gereği bu şanstan istifade edebiliyorum. Kariyet.net üzerine yakın olan işletmelere başvuruyorum hatta daha bu sektörü bilmeyen buna yönelik insanın görünüşüne göre işletmeye iş gören alma çabasında olan birçok verimsiz mülakatlara şahit oldum. Bunlarıda elbette bir tecrübe olarak biriktirmekteyim. Sizce nasıl bir yolda yürüyebilirim. Sabit bir yolda durup bu sektöre girmeye çalışan biri değil bu işe zamanında yatırım yapan halende bu konuda ilerlemek için gayret eden biri olarak daha ne yapabileceğimi kestiremiyorum.

Birçok işletme ne arıyor anlam veremiyorum, Karşımdaki iş ilanından farklı sadece bilgisayar üzerinde bir işi konuşuyor ya da iş saatlerine uyumu arkadaşlar en az yasa gereği 8 saat köpek gibi çalışacağım ve diğer birçok insanda başvurduğunda bu yasayı bilerek başvuruyor nedense altında farklı bir durum yatar gibi..

Görünüşüm kendime göre güzel iriyim sertim disiplinli temiz iradeli yalaka ve yalan dolan işleri bilmez, lafı dolandırmak yerine direk sonucu konuşan birisiyim sosyal platformdaki tiplere kaybediyorsam afedersiniz gerçekten boşuna beyin göcü yapılmıyor.

Kusurabakmayın duygusal zeka hafif geriledi, üslubumu bozmayayım işin kısacası Ben çalışkan disiplinli ve işimi yapan teorik bilgiyi iyi takip eden hatta karşı taraftan senin eğitim görevlisi olman gerek denildiğini epey duyan biri olarak IT sektöründe kendime hür irademle güvenim tam her zaman ilerleyeceğim bu yönde hox gen yapısına sahip insan organizması arıyorsanız Sistem Güvenlik ve Ağ uzamnlığı yönünde hem pişmek hem de geliştirmelere yeni kariyerlere imza atmak istiyorum.

Yanlışım, edebim aşıldıysa affınıza sığınıyorum.

Teşekkürler.

Bir mülakata ne kadar çok çalışırsak çalışalım insan kaynakları uzmanlığı yönünde iyi eğitim ve performansı elde edemiş şirketleri bünyesinde ya görünüşten, deneyimin fazla olmasından ya da duygusal yönlendirinin ağır basarak işletme süreçlerini geri tutan süreçlerde Genç neslin her mülakat için harcadığı zaman ve para döngüsünde belli bir yaşa gelene kadar dönerek maraton hayatın seyirlerince ilerleyen bir sürü olmaktan çıkmak isteyen bir genç burada harcanıyor..
RSS haberlerini XML olarak görüntüle