Forum

Yeni Başlayanlar İ&...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Yeni Başlayanlar İçin 🙂

5 Yazılar
5 Üyeler
0 Likes
665 Görüntüleme
(@AnilCinarr)
Gönderiler: 25
Trusted Member
Konu başlatıcı

Merhabalar;

Bilişim sektöründe yeniyim. İnternet ve ağ teknolojileri mezunuyum ama malum okulda ki eğitimlerle iş ortamında ki sorunlar pek uyuşmuyor. Çalıştığım firma server, firewall(cyberoam) gibi işlerle uğraşmakta ve bende her geçen gün sektöre uyum sağlamaya çalışıyorum. Benim daha çabuk adapte olup öğrenebileceğim faydalı kaynaklar hakkında beni bilgilendirir ve sektöre bilinmesi gereken ufak detayları siz tecrübe sahibi kişilerden duyarsam daha iyi olur diye düşünüyorum. 
Şimdiden herkese teşekkürler 🙂

Gönderildi : 26/01/2018 13:17

(@cahityolacan)
Gönderiler: 514
Super Admin

Anıl bol bol oku ve bol bol deneme yap. Ve bu işler için refrans olacak ana kaynaktasın. 

Makale oku video izle. Forumlara bak konuları oku.

Cahit YOLAÇAN
vExpert - vExpert NSX - CCNA- MCSE - CEH
https://www.vmwaretv.com

Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 26/01/2018 14:58

(@mesutsariyar)
Gönderiler: 2515
Co-Founder

Okuduğunda zaten anlamadığın konuları farkedecek ve o neymiş diye ona da bakacaksın.

Okumak ilk kural, gerisi kolay.

Şu yazımı da okumanı öneririm:  https://www.linkedin.com/pulse/e%C4%9Fitimliyim-ingilizcem-de-var-ama-yeni-mezunum-ve-tecr%C3%BCbem-sariyar/

Başarılar

Gönderildi : 26/01/2018 19:46

(@senoloksuz)
Gönderiler: 38
Trusted Member

Udemy den başlabilirsin.

Gönderildi : 17/09/2018 12:59

(@erdemyaglikara)
Gönderiler: 1165
Noble Member

Merhaba,

İlk önce ingilizceni geliştirmeye bak ingilizcen ne kadar iyiyse o kadar fazla kaynak bulabilirsin internette sonrasında ise ne kadar araştırma yaparsan o kadar kendini geliştirirsin öğrendiklerini pratik yapman şart onun için sanal ortamda kendine bir lab ortamı oluştur.

Gönderildi : 17/09/2018 13:04

Paylaş: