Forum

Zyxel NWA1123-AC Pr...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Zyxel NWA1123-AC Pro: Küçük İşletmeler İçin Yüksek Hızlı Wi-Fi Çözümü!

2 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
854 Görüntüleme
(@cozumpark)
Gönderiler: 16309
Illustrious Member Yönetici
Konu başlatıcı

Küçük işletmelerin ihtiyacı sorunsuz ve güvenilir bir Wi-Fi. NWA1123-AC PRO sayesinde son kullanıcılar herhangi bir BT tecrübesi olmadan kendi kablosuz ağlarını kolayca kurabilirler. Kurulumu tamamladıktan sonra yapılandırma ve sonraki ayarlar için de bir access point denetleyiciye ihtiyaç duymazlar!

Kur ve unut!

Yenilenen NWA1123-AC PRO serisi ile denetleyiciye ihtiyaç duymadan cihazın kurulumunu sağlayabilirsiniz. Kutudan çıkarıp, ZON (Zyxel One Network) aracı ile üç basit adımda yapılandırmayı tamamladığınızda ek bilgisayar ya da özel bir yönetim aracına ihtiyaç olmadan access pointi tek başına (standalone) olarak çalıştırabilirsiniz.

İhtiyaçlarınıza göre optimize edin

Gelişmiş ve kaliteli bir Wi-Fi deneyimi için NWA1123-AC PRO serisi, üstün donanım ve yazılım özellikleriyle optimize edilmiş anten ve RF tasarımına sahiptir. DCS (Dynamic Channel Selection) ve Yük Dengesi (Load Balancing) özelliklerine sahip olan NWA1123-AC PRO serisi küçük işletmeler ve ofislerde üstün Wi-Fi deneyimi sunar.

Esnekliğinizi pratik ile harmanlayın

Zyxel NWA1123-AC PRO serisi, Zyxel Unified Pro ve Unified AP serisi ile Repeater / Root-AP uyumluğunda çalışır. Kullanıcılar WDS (Wireless Distribution System) aracılığıyla herhangi bir kablolama zahmetine girmeden kablosuz alanalarını uzak noktalara kadar genişletebilirler. Ek olarak NWA1123-AC PRO serisi çoklu SSID gibi gelişmiş özellikleri bünyesinde barındırır.

Her ortama uygun, şık tasarım

Artık kablosuz ağ kurarken performans ve tasarım arasında kararsız kalmanıza gerek yok. NWA1123-AC PRO serisi yüksek kablosuz çıkış değerleri sağlarken aynı zamanda tasarımdan da ödün vermiyor.

Gönderildi : 15/12/2017 21:18

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18026
_

Bilgilendirme için teşekkürler.

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 17/12/2017 00:06

Paylaş: