Forum

outlook 2013 kural ...

Bildirimler
Hepsini Temizle

outlook 2013 kural hatası

4 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
3,080 Görüntüleme
(@nevzataltiparmak)
Gönderiler: 126
Estimable Member
Konu başlatıcı

Sistemde exchange 2013 kullanıyoruz.Bir tane clientim (bu clientda exchange tarafında hiç kural oluşturulmadı) outlook kuralları var var ve birden her kural oluşturuken Bu makinedeki kurallar kurallar Exchange sunucunuzda eşleşmiyor. Tek bir kural kümesi tutulabilir. Genellikle kurallar sunucuda saklamak isteyeceksiniz. Hangi kuralları korumak istiyor musunuz? uyarısı veriyor sunucumu istemcimi diye soruyor.Ancak bu yeni oldu.Çözüm önerileriniz nedir?

Gönderildi : 19/10/2017 11:54

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32987
Illustrious Member Yönetici

Merhaba

İstemci sorunu gibi, yeni bir profil dener misiniz? Yada klasik bu tür sorunlar için uygulanan yöntemler.

İlgili sorunlu kullancıyı başka bir bilgisayarda oturum açıp denesin, sorunsuz bir kullanıcı sorunlu kullanıcı bilgisayarında denesin, profil yeniden oluşturmayı deneyin. Cache mode değil online mode deneyin.

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 19/10/2017 18:00

(@nevzataltiparmak)
Gönderiler: 126
Estimable Member
Konu başlatıcı

Teşekkür ederim.Sorunu çözdüm.Kuralları incelediğimde kullanıcı x kullanıcısından gelen maili gelen kutusuna taşı gibi bir kural yazmış.Bunu zaten exchange yaptıgı için zannediyorum sunucu ile çelişkide kalmış.Kuralı iptal edince düzeldi.

Gönderildi : 23/10/2017 13:01

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32987
Illustrious Member Yönetici

Süper, geçmiş olsun. Bilgi ve geri dönüş için teşekkürler.

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 24/10/2017 03:02

Paylaş: