Forum

tiger.exe dosyasını...

Bildirimler
Hepsini Temizle

tiger.exe dosyasını yönetici olarak çalıştırma

8 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
1,819 Görüntüleme
(@selimhangurbuzz)
Gönderiler: 353
Honorable Member
Konu başlatıcı

Merhaba

server da bir kullanıcı ya yönetici izini vermeden sadece tiger programını çalıştırması için ne yapmalıyım ?

Gönderildi : 22/09/2017 19:36

(@selimhangurbuzz)
Honorable Member
Konu başlatıcı

ilginiz için çok tşekkürler.

Server'a remote desktop dan bağlanıyorum standart kullanıcının içinden yapıyorum.

programı içine sürükledim bıraktım fakat yine olmadı aynı hatayı veriyor.''Çalıştığınız terminal kayıtlı değildir.ticari sisteme giremezsiniz''hatası alıyorum.tiger3 sağ tık yönetici olarak çalıştır admin kullanıcı adı ve şifre girdiğimde bu problemi yaşamıyorum.

Gönderildi : 22/09/2017 21:26

(@selimhangurbuzz)
Honorable Member
Konu başlatıcı

Yavuz hocam 

Dediklerinizi yaptım fakat yine olmadı ama ben tam derdimi anlatamadım galiba yanlış anlattım derdimi yanlış anlamazsanız tam olarak aşağıya yazıyorum.

olay tam anlamıyla şöyle vpn ile uzak masaüstü server a bağlanıyorum kullanıcım standart kullanıcı.Kullanıcı ile giriş yapıp tiger3.exe tıkladığımda yeşil utu içinde ''Çalıştığınız terminal kayıtlı değildir.ticari sisteme giremezsiniz'' hatası veriyor sağ tık ynetici olarak çalıştırdığımda sorun yok direk bağlanıyor.

Not: deneme amaçlı kullanıcıya admin yetkisi verdim yine bağlanmadı anlayamadım ?

Gönderildi : 23/09/2017 00:03

(@turancoskun)
Gönderiler: 4100
Üye

merhaba,

sorunuz windows yetkileri yerine, logo kaynaklı olabilir.

yazılım üreticisine case açmanızı öneririm, mutlaka benzer durumlar karşılarına gelmiştir.

Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 23/09/2017 16:15

(@selimhangurbuzz)
Honorable Member
Konu başlatıcı

Merhaba 

logo'cular yetki ayarlarından olduğunu söylüyor.

Gönderildi : 23/09/2017 21:04

(@selimhangurbuzz)
Honorable Member
Konu başlatıcı

runastool içine tiger attım ynetici olarak ayarla dedim ama programın içinden tiger tıklıyorum açmıyor

ben mi yanlış yapıyorum anlamadım :/

Gönderildi : 23/09/2017 21:10

(@resulsoydas)
Gönderiler: 1627
Noble Member

Merhaba

Tiger'ı çalıştırmak için Yönetici haklarına gerek yok. Tgersys için yönetici hakkı gerekiyor. Size verilen hata da zaten bununla ilgili değil. Terminal kaydı ile ilgili. Tigersys'yi açıp Terminal kaydı yapmanız gerekiyor. Internette bununla ilgili video ve dokuman mevcut. Hiç olmadı bir Logo uzmanından destek almakta fayda var. Şunu da unutmayın. Tiger'ı çalıştırmadan önce bir register.bat dosyası vardır. Bazı DLL'leri register eder. Bunu çalıştırmayı da unutmayın.

Yavuz hocam 

Dediklerinizi yaptım fakat yine olmadı ama ben tam derdimi anlatamadım galiba yanlış anlattım derdimi yanlış anlamazsanız tam olarak aşağıya yazıyorum.

olay tam anlamıyla şöyle vpn ile uzak masaüstü server a bağlanıyorum kullanıcım standart kullanıcı.Kullanıcı ile giriş yapıp tiger3.exe tıkladığımda yeşil utu içinde ''Çalıştığınız terminal kayıtlı değildir.ticari sisteme giremezsiniz'' hatası veriyor sağ tık ynetici olarak çalıştırdığımda sorun yok direk bağlanıyor.

Not: deneme amaçlı kullanıcıya admin yetkisi verdim yine bağlanmadı anlayamadım ?

Gönderildi : 25/09/2017 12:16

(@selimhangurbuzz)
Honorable Member
Konu başlatıcı

Merhaba Resul hocam logocu arkadaşlara ilettim durumu dönüş yapacaklar size haber vereceğim.

Gönderildi : 25/09/2017 20:43

Paylaş: