Forum

ofis 365 e3 lisans

Bildirimler
Hepsini Temizle

ofis 365 e3 lisans

4 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
596 Görüntüleme
(@yusufabagay)
Gönderiler: 2
New Member
Konu başlatıcı

Merhabalar, office 365 e3 lisansı alınca her kullanıcı 5 cihaza kurulum yapabiliyor. Örneğin 10 kullanıcı için aldık domaindeki 30 cihaza kurulum yaptık herhangi bir sıkıntı olur mu ? 

Gönderildi : 21/09/2017 20:19

(@cumhuraltan)
Gönderiler: 703
Üye

Selamlar ;

Her Kullanıcı kullandığı 5 cihaza  kurulum yapabilir  yani şöyle; Cumhur  kullanıcınız Kullandığı laptop una  yukledi , kullandığı telefona  yükledi , evdeki tabletine de  yükledi bu şekilde  5  farklı cihaz.  Kısaca OLUR diyebiliriz.

Merhabalar, office 365 e3 lisansı alınca her kullanıcı 5 cihaza kurulum yapabiliyor. Örneğin 10 kullanıcı için aldık domaindeki 30 cihaza kurulum yaptık herhangi bir sıkıntı olur mu ? 

Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Probleminiz çözüldüğünde, Konunuzu "ÇÖZÜLDÜ" olarak işaretleyerek benzer problemi yaşayanlara yardımcı olabilirsiniz.

Gönderildi : 22/09/2017 01:08

(@ErdemKara)
Gönderiler: 196
Reputable Member

Merhaba,

Cumhur Hocam'a ek olarak, Almış olduğunuz 10 Adet E-3 Planı sadece o kullanıcılar için kurabilirsiniz örnek vermek gerekirse.

Erdem için E-3 plan aldınız bunu sadece Erdem'in kullanacağı 5 adet cihaza kurabilirsiniz.

Ancak Erdem için almış olduğunuz E-3 lisansında ki ofis sürmünü başka bir kullanıcının bilgisayarına yüklerseniz bu yasal olmayacaktır.

Gönderildi : 22/09/2017 11:20

(@yusufabagay)
Gönderiler: 2
New Member
Konu başlatıcı

çok teşekkür ediyorum cevaplarınız için sorumun tam cevabını almış oldum.

Gönderildi : 22/09/2017 19:17

Paylaş: