ÇözümPark'a hoş geldiniz. Oturum Aç | Üye Ol
 
Ana Sayfa Makale Video Forum Resimler Dosyalar Etkinlik Hizmetlerimiz Biz Kimiz

Beykent Üniversitesi: “Logitech Video konferans ürünlerinin kolay kurulumu ve kullanımı, bize büyük avantaj sağlıyor.”

Son Mesajınız 12-07-2017, 13:40 Hakan UZUNER tarafından gönderildi. 1 yanıt.
Mesajları Sırala: Önceki Sonraki
 •  09-03-2017, 19:18 518451

  Beykent Üniversitesi: “Logitech Video konferans ürünlerinin kolay kurulumu ve kullanımı, bize büyük avantaj sağlıyor.”

  Yüz yüze iletişime yeni bir boyut kazandıran video konferans çözümü Logitech GROUP, Türkiye’de satışa sunulduğu andan itibaren birçok firmanın ilgisini çekti. Logitech GROUP çözümünü tercih eden Beykent Üniversitesi, toplantı odalarını konferans salonuna dönüştürdü.

  “Büyük bir eğitim grubu olarak İstanbul’un birçok bölgesinde ve farklı şehirlerde faaliyet gösteriyoruz. Bu durum, farklı bölge ve illerde çalışanların bir araya gelme sorununu ortaya çıkararak, yönetimsel zorluklar yaşamamıza sebep oluyor. Bir arada toplantı yapmak istenildiğinde ise ciddi zaman kaybı yaşanıyor. Bu noktada, Logitech ’in GROUP çözümüyle tanıştık ve kurumumuzda video konferans teknolojisi kullanarak sorunun üstesinden gelmeyi başardık. Geçmiş yıllardaki gibi ciddi donanım ve altyapı yatırımları gerektirmeyen Logitech GROUP video konferans çözümlerini tercih etmemizin en büyük nedeni, fayda ve maliyet avantajının yanı sıra, ürünlerin her türlü cihaza takılarak kolayca çalışması oldu. Video konferans ürünlerinin kolay kurulumu ve kullanımı, hepimize büyük avantaj sağlıyor. Kullanıcıların ekstra bilgiye ve BT desteğine sahip olmasını gerektirmiyor.” dedi.


  Dr. Mustafa Melek
  Beykent Üniversitesi Başkan Yardımcısı ve ACE Grup İcra Kurulu Üyesi

   

 •  12-07-2017, 13:40 522634 Cevap 518451

  Cevap : Beykent Üniversitesi: “Logitech Video konferans ürünlerinin kolay kurulumu ve kullanımı, bize büyük avantaj sağlıyor.”

  Paylaşım için teşekkürler.


  Eğitimlerim
  HakanUzuner.com
RSS haberlerini XML olarak görüntüle