Forum

swapfile.sys Hakkın...

Bildirimler
Hepsini Temizle

swapfile.sys Hakkında

2 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
1,190 Görüntüleme
(@MelihEnginEskier)
Gönderiler: 31
Trusted Member
Konu başlatıcı

Windows takas dosyası swapfile.sys'yi %OSDRIVE% 'dan farklı bir diskte tutan, özellikle tuttuğu farklı diskin SSD olduğu ve bundan fayda sağladığını söyleyebilecek biri var mı?

Gene kendimi ifade etmekte güçlük çektim. Umarım anlaşılmıştır. swapfile.sys dosyasını farklı bir SSD diskte tutmak sizce Windows 10 sistem performansı için faydalı olur mu?

Gönderildi : 14/06/2017 14:57

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18026
_

http://sozluk.cozumpark.com/goster.aspx?id=1150&kelime=page-file  buradan yararlanabilirsiniz. Ancak sizin bunu taşımaktaki amacınız performans ise eğer sisteme neden bu kadar yüklenmektesiniz bunu sorgulamak gerekmekte?

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 15/06/2017 17:24

Paylaş: