ÇözümPark'a hoş geldiniz. Oturum Aç | Üye Ol
 
Ana Sayfa Makale Video Forum Resimler Dosyalar Etkinlik Hizmetlerimiz Biz Kimiz

IFINSEC Finans Sektörü BT Güvenlik Konferansı ve Sergisi

Son Mesajınız 05-25-2017, 10:40 Hakan UZUNER tarafından gönderildi. 0 yanıt.
Mesajları Sırala: Önceki Sonraki
 •  05-25-2017, 10:40 513554

  IFINSEC Finans Sektörü BT Güvenlik Konferansı ve Sergisi

  IFINSEC Finans Sektörü BT Güvenlik Konferansı ve Sergisi (www.ifinsec.com) 14-15 Kasım 2017 tarihlerinde İstanbul’da düzenlenecektir. IFINSEC, finans sektörü için BT Güvenlik teknolojileri ve çözümlerine odaklanmış olan global ve niş bir konferanstır. BT Güvenliği, Bilgi Güvenliği, Network Güvenliği, Büyük Veri Güvenliği, Mobil Güvenlik, Uygulama Güvenliği, Web Güvenliği, Kimlik ve Erişim Yönetimi, Son Kullanıcı Güvenliği, Veri tabanı Güvenliği, Bulut Güvenliği ve BT Risk Yönetimi konferansın ana konu başlıklarıdır. 

   

  IFINSEC Konferansı, kendi kategorisinde EMEA bölgesindeki en önemli konferanslardan birisidir. IFINSEC 2017 Konferansı’na Türkiye’den ve dünyanın birçok ülkesinden yoğun katılım beklenmektedir.

  IFINSEC Konferansı, konuşmacıların tecrübelerini, bilgi birikimlerini, vizyonlarını ve gelecek öngörülerini ziyaretçilerle paylaştığı bir platform sunmaktadır. Türkçe ya da İngilizce olarak yapılacak olan konferans konuşmaları simültane olarak Türkçe ya da İngilizce ’ye çevrilecektir.

   

  Konferans sergi alanında sponsor firmaların tanıtım alanları bulunacaktır. Konferansa katılan sponsorlar çözümlerini ziyaretçilerine tanıtma imkânı bulacaklardır. IFINSEC Konferansı çözüm sağlayıcı firmaların çözümlerinin tanıtılması, marka yönetimi ve marka bilinirliği açısından çok iyi bir platform sunmaktadır. IFINSEC 2017 Konferansı için sponsorluk kaydı başlamıştır.

   

  (ISC)² (www.isc2.org), OASIS (www.oasis-open.org) ve CISO Platform (www.cisoplatform.com) gibi dünyaca bilinen kuruluşlar IFINSEC Konferansı’nın Destekleyen Kuruluşlarıdır.

   

  IFINSEC Konferansı hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için konferans web sitesini ziyaret edebilirsiniz: www.ifinsec.com


  Eğitimlerim
  HakanUzuner.com
RSS haberlerini XML olarak görüntüle