Forum

Asp.Net yazılım uzm...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Asp.Net yazılım uzmanlığı Kursu

4 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
427 Görüntüleme
(@AhmetKAYIRAN)
Gönderiler: 96
Estimable Member
Konu başlatıcı

Öncelikle web daha sonra mobil uygulama yazmak için kurs önerisi rica ediyorum istanbul için teşekkür ederim.

Gönderildi : 10/05/2017 19:28

(@AyseSayari)
Gönderiler: 21
Eminent Member

Öncelikle web daha sonra mobil uygulama yazmak için kurs önerisi rica ediyorum istanbul için teşekkür ederim.

Microsoft Açık Akademi gibi bir online kurs almanı önerebilirim. Eğer ücretli bir kursa da gideceksen, en azından bazı temelleri atmış olacaksındır. Örneğin boş yere temel seviye için ücret ödemezsin. Direkt ileri seviyeden başlama imkanına sahip olabilirsin.

Mutlaka kursa gideceksen yine de online olarak bazı dersleri görmeyi ve bir iki kitaptan sonra gitmeni öneririm. Böylece konular ve sorular aklında demlenecek. Orada daha çok çözüm bulamadığın konulara yanıt arayacaksın.

Gönderildi : 10/05/2017 22:33

(@eravse)
Gönderiler: 1753
Üye

online kurslardan faydalanabılırsınız sıralı olmamakla beraber cozumpark uzerınde de bayagı genıs bır arsıv oldugunu soyleyebılırız

ProfectSoft Yazılım ve Danışmanlık Hizmetleri
LogPusher & Bifyou E-Commerce System
www.profectsoft.com

Gönderildi : 11/05/2017 02:19

(@AhmetKAYIRAN)
Gönderiler: 96
Estimable Member
Konu başlatıcı

Microsoft Açık Akademi gibi bir online kurs almanı önerebilirim. Eğer ücretli bir kursa da gideceksen, en azından bazı temelleri atmış olacaksındır. Örneğin boş yere temel seviye için ücret ödemezsin. Direkt ileri seviyeden başlama imkanına sahip olabilirsin.

Mutlaka kursa gideceksen yine de online olarak bazı dersleri görmeyi ve bir iki kitaptan sonra gitmeni öneririm. Böylece konular ve sorular aklında demlenecek. Orada daha çok çözüm bulamadığın konulara yanıt arayacaksın.

ayşe hanım teşekkür ederim başlangıç seviyesi bilgilerim var şu an başlangıç seviyesi hariç ileri seviye vs kurs göremedim istanbulda da iyi kurs para amacı gütmeyen kurs yok gibi hepsi başlangıçtan başlatıyor nereden başlamalıyım evde fazla odaklanamıyorum daha önce de 5-6 ay gibi yine uğraştım fakat gerisini getiremedim.

Gönderildi : 11/05/2017 18:56

Paylaş: