Forum

Outlook ve Hotmail ...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Outlook ve Hotmail Arasında Okundu Sorunu Hk.

2 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
504 Görüntüleme
(@ErdemFirat)
Gönderiler: 57
Trusted Member
Konu başlatıcı

Merhabalar,

Outlook ta hotmail pop3 hesabı ile giriş yaptım. Mail alma ve göndermede sorun yaşamıyorum. Gelen mailler yalnızca outlook a düşüyordu ve iletinin bir kopyasını sunucuda bırak seçeneği ile online dan da görebiliyorum. 

Fakat şöyle bir problemim var mail gönderdiğimde Hotmail'de gelen kutusunda duruyor maillerim fakat outlook ta gönder/al yapınca hotmail de gelen mail okundu olarak görünüyor. 

Acaba outlookta gönder/al yaptıktan sonra Hotmail de okundu gibi görünmesini nasıl engelleyebilirim ? 

Gönderildi : 23/03/2017 15:17

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32959
Illustrious Member Yönetici

Merhaba,

POP3 artık kullanılması tavsiye edilmeyen bir protokol. Bundan dolayı şahsen benim bir tecrübem yok, yani şimdi outlook.com ya da eski ismi ile hotmail hesabımı pop3 ile bağlardam gönder al dersem okundu olarak görüneceğini sanmıyorum ama deneme şansım yok.

Size tavsiye başka bir makine de veya arkadaşınızdan rica edin, varsayılan davranış bu mu değil mi?

Bu ise sanki yapacak bir şey yok, değil ise farklı bir outlook profili oluşturmayı deneyin.

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 07/04/2017 18:19

Paylaş: