Forum

Siber Güvenlik...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Siber Güvenlik Uzmanlığı

4 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
524 Görüntüleme
(@muratyayla)
Gönderiler: 6
Active Member
Konu başlatıcı

Merhaba benim bir sorum olacak Siber Güvenlik Uzmanlığı konusunda eğitim almak istiyorum eğitimi online almak istiyorum.Online eğitimler ne kadar etkili olur.Tecrübesi olan arkadaşlar var mı?

Gönderildi : 13/02/2017 00:07

(@ugurburma)
Gönderiler: 1973
Üye

Siber Güvenlik uzmanlığı için bilinmesi gerekenleri karşılıyorsanız uzaktan eğitim size teknik kısmını öğretir. Pratik kısmını öğrenmek ve uygulamak size kalır. Örneğin linux, network, MS sistemleri konusunda bilginiz olmalı. Kullanılan tool ve programlarla ilgili yazılım bilginiz olmalı. Aksi takdirde sadece internette paylaşılan tool ları kullanabilirsiniz.

Gönderildi : 13/02/2017 16:24

(@muratyayla)
Gönderiler: 6
Active Member
Konu başlatıcı

Uğur bey bende özellikle yazılım konusunu önemsiyorum.pyhton ve c konusunda ilerlemeye çalışıyorum.Şuan özellikle C dilini öğrenmeye çalışıyorum.

Daha sonra online eğitim almak ve kendim script yazmak istiyorum.

Siber Güvenlik uzmanlığı için bilinmesi gerekenleri karşılıyorsanız uzaktan eğitim size teknik kısmını öğretir. Pratik kısmını öğrenmek ve uygulamak size kalır. Örneğin linux, network, MS sistemleri konusunda bilginiz olmalı. Kullanılan tool ve programlarla ilgili yazılım bilginiz olmalı. Aksi takdirde sadece internette paylaşılan tool ları kullanabilirsiniz.

Gönderildi : 13/02/2017 23:15

(@FurkanSayim)
Gönderiler: 11
Active Member

Eğitmen olarak Enes Aslanbakan'ı önerebilirim. Kendisinden CEH eğitimi aldım memnunum. Sizde bir araştırıp karar verebilirsiniz ama pazarlık yapmanızı öneririm

Gönderildi : 14/08/2017 20:25

Paylaş: