Forum

Exchange Cep Telefo...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Exchange Cep Telefonu Tavsiyesi

4 Yazılar
4 Üyeler
0 Likes
428 Görüntüleme
(@Zarifbulut)
Gönderiler: 171
Reputable Member
Konu başlatıcı

Merhaba;

Mesajı doğru yere mi yazıyorum bilmiyorum ama şirket içinde kullanacağımız ve icinde sadece exchange mail uygulamasının yüklü olacağı ve batarya olarakta dayanıklı bir telefon tavsiyesine ihtiyaç duyuyorum. yaklaşık 10 adet satın alımı olacak sizin şirket içerisindeki kullandığınız android tabanlı cep telefonlarınız nelerdir ve neleri tavsiye edersiniz. Basit bir kullanım olacağı icin çok donanımlı telefonlar israf olacak. Bahsettiğim gibi mail internet ve telefon trafiği kısacası pazarlama telefonu.

Teşekkür ederim.

Gönderildi : 02/12/2016 18:27

(@irfan-deveci)
Gönderiler: 271
Reputable Member

Merhaba;

Mesajı doğru yere mi yazıyorum bilmiyorum ama şirket içinde kullanacağımız ve icinde sadece exchange mail uygulamasının yüklü olacağı ve batarya olarakta dayanıklı bir telefon tavsiyesine ihtiyaç duyuyorum. yaklaşık 10 adet satın alımı olacak sizin şirket içerisindeki kullandığınız android tabanlı cep telefonlarınız nelerdir ve neleri tavsiye edersiniz. Basit bir kullanım olacağı icin çok donanımlı telefonlar israf olacak. Bahsettiğim gibi mail internet ve telefon trafiği kısacası pazarlama telefonu.

Teşekkür ederim.

ben şirket telefonu olarak genelde samsung J5 alıyorum 900 tl civarlarında kullanıcıyı sıkıntıya sokmuyor ideal bir telefon bence ama tabi daha alt fiyata andoid telefonlar mevcut

Gönderildi : 02/12/2016 20:19

(@YasinErgene)
Gönderiler: 15
Active Member

Gm Android One 2gb bellek, 16GB dahili bellek 650TL civarında...

Ayrıca saf ve son sürüm android deneyimi sunuyor.

Gönderildi : 02/12/2016 23:24

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18028
_

Güvenlik, MDM gibi durumlar düşünülür ise IPHONE genelde ilk tercih olur.

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 04/12/2016 01:49

Paylaş: