Forum

Radyolink Sağlayıcı...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Radyolink Sağlayıcısı

5 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
516 Görüntüleme
(@fatihyegin)
Gönderiler: 342
Reputable Member
Konu başlatıcı

Merhabalar, Sabiha Gökçen havalimanı yakınlarında hizmet verebilecek kullandığınız veya tavsiye ettiğiniz bir Radyolink internet sağlayıcısı varmıdır ?

Gönderildi : 26/11/2015 16:17

Selim GÜRAKSIN
(@selimguraksin)
Gönderiler: 438
Reputable Member

TTNet ile görüşebilirsiniz. Olduğunuz yere geleceklerdir. Biz RL hizmetini kullandık uzun bir süre. Şuanda yedek olarak tutmaktayız. Gayet performanslı ve stabil çalışıyor.

Gönderildi : 01/12/2015 15:05

(@fatihyegin)
Reputable Member
Konu başlatıcı

TTNet ile görüştük hocam, Hizmet aldığımız ilk hat onların backbone üzerinde bundan dolayı farklı bir lokasyon üzerinden hizmet verebilirliklerini araştırıyorlar şuan dönüş yapmadılar daha, onun haricinde de bölgede 3 - 4 RL hizmeti veren firma ile görüştüm ama lokasyon kör noktada kalıyor biraz.

Gönderildi : 01/12/2015 16:16

(@Anonim)
Gönderiler: 0

Fatih bey Merhabalar,

Kurtköy bölgesinde maalesef hizmetmiz yok ama aşağıdaki bölgeler için bir ihtiyacınız var ise yardımcı olmak isterim.

İstanbul Avrupa;

Taksim, Beyoğlu,Şişli,mecideyköy,Levent,Maslak,Eminönü,Aksaray,Fatih,Okmeydanı,Eyüp

Anadolu yakası;

Çamlıca, Üsküdar,Altunizade,Kadıköy,Bostancı,Erenköy, Kozyatağı,Ataşehir,Ümraniye

Sormak istediğiniz birşey olursa benimle irtita geçebilirsiniz.

Gönderildi : 14/12/2015 16:22

(@fatihyegin)
Reputable Member
Konu başlatıcı

Merhabalar, post yazmadan önce firmanızdan Erkan beyle görüşmüştüm olumsuz yanıt vermişti dediğiniz gibi, gittikçe gelişen bir konum ileriye doğru o bölgeyede yatırım yapmanızda fayda var diye düşünüyorum. 🙂

Kolay Gelsin.

Gönderildi : 14/12/2015 19:14

Paylaş: