ÇözümPark'a hoş geldiniz. Oturum Aç | Üye Ol
 
Ana Sayfa Makale Video Forum Resimler Dosyalar Etkinlik Hizmetlerimiz Biz Kimiz

MaestroPanel 0.9.8 Yayında

Son Mesajınız 08-11-2015, 15:19 Ugur DEMIR tarafından gönderildi. 1 yanıt.
Mesajları Sırala: Önceki Sonraki
 •  05-15-2015, 18:44 463989

  MaestroPanel 0.9.8 Yayında

  MaestroPanel'i daha da iyileştirdiğimiz, hızlandırdığımız ve çok keskin güvenlik silahları ile donattığımız bir versiyonu daha siz kullanıcılarımızın beğenisine sunmaktan gurur duyuyoruz.

  Bu versiyonumuzda Spam koruması, Virüs koruması, Redis veritabanı servisi ve Web sitelerinizi açıklardan koruyan Netsparker modüllerimizi bulabilirsiniz.

  0.9.8 Güncellemesi

  Spamassassin

  image MaestroPanel'e eklediğimiz Spamassassin servisi sayesinde artık gelen e-postalar spam'a karşı taranıyor ve buna göre yönlendiriliyor. Üstelik ücretsiz eposta yazılımları ile entegre kullanabiliyorsunuz!

  Clamav

  imageDaha temiz e-posta ve web içeriği.

  Clamav servisi ile e-postalarınıza gelen virüsler, web sitenize sizden habersiz bulaşan zararlı yazılımlar belirlenir ve sunucu üzerinden temizlenir.


  Netsparker

  image

  Netsparker, Web sitenizdeki kritik güvenlik açıklarını bularak size ayrıntılı rapor sunan bir güvenlik tarayıcısıdır. MaestroPanel'de host ettiğiniz Domainlerinizi Netsparker Modülü sayesinde kolaylıkla güvenlik taramasından geçirebilirsiniz.

  Servis sağlayıcılarına özel ücretsiz 25 tarama için lütfen başvuru formumuzu doldurunuz.


  Redis

  image

  Redis çok hızlı çalışan bir key-value cache ve veritabanı sunucusudur. MaestroPanel'in Redis modülü sayesinde yazılım geliştiriciler kolaylıkla Redis sunucusu başlatabilecekler, Web Hosting firmaları ise zahmetsizce bu hizmeti yazılım gelitşiricilere ulaştırabilecekler.  Life-Time Lisans

  image

  Tek sefer ödemeli, ömür boyu lisansımız kullanımda.

  MaestroPanel'in lisansını tek seferde ödeyerek ömür boyu sahip olabileceğiniz "Life-Time" lisansımızı 999,50$ fiyatı ile kullanıma açtık.secure.maestropanel.com üzerinden mevcut lisansınızı yükseltebilir veya yeni lisans satın alabilirsiniz.


  MaestroPanel Developer
  New Generation Web Hosting Control Panel
  www.maestropanel.com
  Etiket :
 •  08-11-2015, 15:19 470231 Cevap 463989

  Cevap : MaestroPanel 0.9.8 Yayında

  Eline sağlık.
RSS haberlerini XML olarak görüntüle