Forum

Outlook 2013 yardım

Bildirimler
Hepsini Temizle

Outlook 2013 yardım

2 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
427 Görüntüleme
(@h-ibrahimbenli)
Gönderiler: 89
Estimable Member
Konu başlatıcı

Merhabaöncelikle belirtmeliyim ki çok zor bir durumdayım.

pst dosyaları 20 gb 'a dayandığı için yeni pst oluşturup geri ye dönük son iki pst 

dosyasınıda outlookta tutayım dedim

Office 2007 kullanıyordum 2013 e yükselttim direk.Mevcut kural ve klasörler gitti.

Çokça kural ve klasör olduğu için sistemi geri alırsam gelir diye düşündüm ve sistemi geri aldım.

Buradan sonra 2013 e tekrar yükselttim bu seferde klasör ve kurallar geri geldi.

Şöyle bir problem oldu.Diğer pst dosylarını eklerken eski pst dosyasını güncel pstnin üzerine kaydetmiş olabilirim yanlışlıkla.

Sistem geri yüklemeyi geri alayım bu sefer dedim.S.geri yükleme uyarısı aldım.

Ben bir şekilde en eski maillerime ulaşabilir miyim?

Eğer eski pst güncel olanın uzerine kayıt olduysa ne yapmalıyım?

En kötü bir veri kurtarma merkezine versem problemimi çözbilirler mi?

Gönderildi : 24/10/2014 22:17

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18028
_

Sistem geri yükleme dosyalara değil sistem dosyalarına müdahale eder. Siz denetim masası posta kısmından profillere girin ve dosyaları göster diyerek pst dosyalarının dizinini açın ve buradan kontrol edin.

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 26/10/2014 01:15

Paylaş: