Forum

pearsonvue & ce...

Bildirimler
Hepsini Temizle

pearsonvue & ceh sınavı hk;

4 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
498 Görüntüleme
(@ozansimsek)
Gönderiler: 514
Prominent Member
Konu başlatıcı

Arkadaşalar ceh v8 sınavını perasonvue den almak istiyorum ama voucher/promo code unu ısrarla girmemi söylüyorlar böyle bir koda sahip değilim bunu nereden temin ediyoruz ya da bu aşamayı atlamanın bir yolu yok mu tşkler

Gönderildi : 10/06/2014 13:33

(@rahmidilli)
Gönderiler: 2458
Famed Member

Arkadaşalar ceh v8 sınavını perasonvue den almak istiyorum ama voucher/promo code unu ısrarla girmemi söylüyorlar böyle bir koda sahip değilim bunu nereden temin ediyoruz ya da bu aşamayı atlamanın bir yolu yok mu tşkler

Girmek istediğiniz kurum ile görüştünüz mü? 

Gönderildi : 12/06/2014 11:39

(@ozansimsek)
Gönderiler: 514
Prominent Member
Konu başlatıcı

Girmek istediğiniz kurum ile görüştünüz mü? 

Kurumların hiçbir bilgisi yok bu konuda görüştüm hepsiyle hem de eccouncil a email attım cevap bekliyorum

Gönderildi : 12/06/2014 13:00

(@tugrulzengin)
Gönderiler: 12
Active Member

Merhaba,

http://www.incas-training.de/uploads/media_items/ec-council-ceh-kandidaten-handbuch.original.pdf

Linkteki pdf'de ne yapmanız gerektiği anlatılıyor.Eğer bireysel olarak hazırlandıysanız sınava ve bu sınavı almak istiyorsanız ilk önce ECCouncil'i bu sınava girebilecek yeterlilikte oldugunuza ikna etmeniz gerekiyor.3 şey isteniyor sizden:

1-)Bilgi güvenli alanında 2 yıl tecrübe.

2-)100 USD bağış yapmanız.(500+100=600 Yani sınavın maaliyeti sizin için 600 dolar olmus oluyor.)

3-)Exam Eligibility Form'u doldurup mail ECcouncil'e mail atmanız.

Bunları yaptıktan sonra size iki hafta içerisinde "Eligibilt Code" denen bir code gönderecekler.Ve siz de bu kodu voucher code yerine kullanıp sınavınızı alabilirsiniz.

Maalesef ben de iki gün sonra girmeyi planlıyordum ve tüm bunlar benim için de sürpriz oldu.

Not:Bu arada ECcouncil zaten email,gmail,yahoo gibi free email accountlarına cevap dönmüyor.Şirket hesabınızdan mail atınız.(Kendi sitelerinde bunu ifade etmişler.) 

Gönderildi : 21/10/2014 01:08

Paylaş: