Forum

Bildirimler
Hepsini Temizle

Google Drive

4 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
734 Görüntüleme
(@FatihDellal)
Gönderiler: 6
Active Member
Konu başlatıcı

Merhaba arkadaşlar,

24 adet kullanıcıya sahibim ve bu kullanıcılarda ki bir dosyayı otomatik olarak yedeklemek ve onları görmek için google drive programını kurdum. Ancak şöyle bir problemim var dosyayı bir kere taşıdığım zaman dosya üzerinde yapılan işlemlerden sonra tekrar taşımam gerekecek. Kısacası her gün 24 kullanıcıdaki o dosyanın yedeğini almak durumundayım. Dropbox kullandım ancak ücretsiz alanı yetersiz olduğu için google drive tercih ettim. Ama burada da her gün yedek alamıyorum. Buna benzer dosya boyutu büyük program veya başka bir çözüm yolu bulmam da yardımcı olur musunuz. 

Gönderildi : 19/03/2013 19:54
(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18028
_

Maddi bütçe nedir bilmiyorum ama bunlar için bir synlogy nas alıp kullanmanızda yarar var. Neticede bulutta ve özelleştiremediğiniz internet bağlantınızla kısıtlı bir işleme maruzsunuz.

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 20/03/2013 01:26
(@FatihDellal)
Gönderiler: 6
Active Member
Konu başlatıcı

Daha basit ve ücretsiz bir program gerekli. Ama öneriniz için teşekkür ederim.

Gönderildi : 20/03/2013 20:02
(@ozgurmazlum)
Gönderiler: 2209
Illustrious Member

Her kullanıcının yedeğini almanıza gerek yok eğer hepside Gdrive dizinini kullanmak size yetiyorsa sadece birini yedek almanız yeterli.

Gönderildi : 26/08/2013 15:18
Paylaş: