ÇözümPark'a hoş geldiniz. Oturum Aç | Üye Ol
 
Ana Sayfa Makale Video Forum Resimler Dosyalar Etkinlik Hizmetlerimiz Biz Kimiz

Euroforensics 3. Uluslararası Adli Bilimler Konferans ve Sergisi

Son Mesajınız 03-27-2012, 9:40 Hakan UZUNER tarafından gönderildi. 2 yanıt.
Mesajları Sırala: Önceki Sonraki
 •  03-12-2012, 21:42 316973

  Euroforensics 3. Uluslararası Adli Bilimler Konferans ve Sergisi

   

   

  Euroforensics Uluslararası Adli Bilimler Konferans ve Sergisinin üçüncüsünü 29-31 Mart tarihleri arasında Harbiye Askeri Müzesinde gerçekleştirilecektir.

   

  Organizasyon Adli Bilişim, Adli Muhasebe, Adli Tıp ve Olay Yeri İnceleme profesyonellerine yönelik teknoloji ve çözümleri vurgulamaktadır.  

   

  EuroForensics 2012 etkinliği T.C. Başbakanlığı TİKA (Türk İşbirliği ve Kalkınma İdaresi Başkanlığı),  Türkiye Bankalar Birliği, Bankalararası Kart Merkezi, T.C. Bilgi Teknolojileri ve iletişim Kurumu, Tübitak (BILGEM,UZAY,SAGE), ISACA Istanbul Chapter, Türkiye Etik ve İtibar Derneği, T.C. Adli Tıp Kurumu ve T.C. EGM Kriminal Polis Laboratuvaraları’nın desteği ile gerçekleştirilmektedir.

   

  Adli Bilişim oturumlarında ; bilgisayar inceleme , şifre kurtarma, ses ve video inceleme, biyometri yer alan konulardan bazılarıdır. Adli muhasebe oturumlarında ; Hile ve suistimali önleme, internet bankacılık suistimalleri gibi başlıklar ele alınacaktır.

   

  Konferans programımız ile ilgili detaylı ve güncel bilgilere http://euroforensics.com/tr-TR/program_tr.asp adresinden ulaşabilirsiniz.

   

  2012 yılında etkinliğimizi çok daha kapsamlı ve odaklı hale getiriyoruz.

   

  Bu bağlamda Euroforensics kapsamında, alanda ki son trend ve teknolojilerin detaylıca ele alınacağı, Birinci Uluslararası Siber Savaş, Terrör ve Suçla Mücadele Konferansı lansmanını gerçekleştireceğiz.

   

  Euroforensics kapsamında, Emniyet Genel Müdürlüğü Kriminal Labarotuvarları’nın desteği ile Birinci Uluslararası Olay Yeri İnceleme Konferansı’nın lansmanı gerçekleştirilecektir.

  Bu mikro, konuya odaklı konferans Olay Yeri İnceleme alanında ki son trend ve teknolojileri detaylıca ele alıyor olacak.

   

  Konferans katılımcıları sektör profesyonelleri ile bir araya gelerek ortak sorunlarını ve çözüm yöntemlerini tartışabilme fırsatına sahip olacaklar.

   

  Konferansa katılım davetiye ile mümkündür, organizatör firma ile temasa geçerek kişiye özel barkodlu davetiye edilinebilinir. (batuhan (at) euroforensics.com)

   


  Eğitimlerim
  HakanUzuner.com
 •  03-12-2012, 22:22 316977 Cevap 316973

  Cevap : Euroforensics 3. Uluslararası Adli Bilimler Konferans ve Sergisi

  Güzel bir etkinlik gibi görünüyor hocam.
 •  03-27-2012, 9:40 319579 Cevap 316977

  Cevap : Euroforensics 3. Uluslararası Adli Bilimler Konferans ve Sergisi

  Evet, ÇözümPark olarak medya sponsoru olduğumuz bu etkinlikte ekiptende pek çok arkadaşımız katılım gösterecektir.

  Orada görüşmek dileği ile.


  Eğitimlerim
  HakanUzuner.com
RSS haberlerini XML olarak görüntüle