Forum

Windows 2016 update...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Windows 2016 update hatası

2 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
1,815 Görüntüleme
(@Anonim)
Gönderiler: 0
Konu başlatıcı

Kolay Gelsin

windows 2016 server var. update yaıyorum. sorunsuz yapıldı restart  olduğunda aşağdaki hatayı veriyor.

We couldn't complete the updates Undoing changes Don't turn off your computer

araştırdıığımda aşağıdaki şekilde önerilmiş ama güvenemedim. aşağıdaki şekilde yaparsam bir sıkıntı olurmu

Delete Software Distribution Folder

Browse to the C:\Windows\SoftwareDistribution folder and delete all the files and folders inside.

Again try installing the updates and this time you may be successful in installing updates.

Gönderildi : 04/05/2018 14:46

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32987
Illustrious Member Yönetici

Merhaba,

Yüklenen yama ile ilgili bir sorununuz var. Genelde uzun süre yama yapmayıp birden aradaki tüm yamaları yapmaya kalktığınızda mutlaka çakışan bir uygulama oluyor.

Eğer böyle bir durum var ise yamaları teker teker geçmeyi deneyin, her bir yama sonrası restart edin.

Öneri evet uygulanabilir ama bu daha çok yamaların sorunlu indirilmesi durumunda oluyor, yani yamanın yüklenmediğini doğruladıktan sonra bunu yapın yamayı bir kez daha yüklemeyi deneyin sorun devam ediyor ise bu durumda logları inceleyerek hangi KB yama geçişinde sorun olduğunu bulmanız lazım yani hangi yama neden yüklenmiyor sizin OS ye onu bulmadan sorunu çözmek zor.

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 04/05/2018 21:23

Paylaş: