Forum

SYSPREP Hata Alıyor...

Bildirimler
Hepsini Temizle

SYSPREP Hata Alıyorum Sürekli

3 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
2,523 Görüntüleme
(@muhammedyucal)
Gönderiler: 101
Estimable Member
Konu başlatıcı

Merhaba Üstadlar. Windows 7 Sysprep ile ilgili problemim var. Bir çok makale okudum video izledim ancak sürekli Sysprep işlemi sonrasında farklı bir anakarta taktığımda aşağıda ki hatayı alıyorum.

Biryerlerde ben mi hata yapıyorum, eksik birşey mi yapıyorum? Lütfen şu problemi nasıl aşacağımı anlatın bana.

"Windows yüklemeyi tamamlayamadı. Bu bilgisayara Windows yüklemek için yükleme işlemini yeniden başlatın."

"Sysprep sonrası Windows yüklemeyi tamamlayamadı."

Gönderildi : 10/07/2017 20:36

(@muhammedyucal)
Gönderiler: 101
Estimable Member
Konu başlatıcı

Çözümü az önce buldum. Bu hatayı yaşayan arkadaşlar da şu şekilde düzeltebilirler.

Videolu Anlatımı:

https://www.youtube.com/watch?v=gopmVRW_PLQ

Video silinirse yazılı anlatım:

"Windows yüklemeyi tamamlayamadı. Bu bilgisayara Windows yüklemek için yükleme işlemini yeniden başlatın." ekranında SHIFT+F10 Tuşlarına basın.

"CMD" açıldığında "C:\Windows\system32\oobe" dizinine girin. "msoobe" yazdığınızda Yeni Kullanıcı-Bölge&Saat gibi ayarlarınızı yapın. Sonra yeniden başlatın ve bilgisayarınız açılacaktır.

Gönderildi : 10/07/2017 20:56

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18028
_

Yararlı bilgi için teşekkürler.

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 11/07/2017 11:46

Paylaş: