Forum

Eset bilinmeyen cli...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Eset bilinmeyen client şifresini nasıl öğreniriz?

8 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
441 Görüntüleme
(@cemyildiz)
Gönderiler: 39
Trusted Member
Konu başlatıcı

Eset antivirüs kullandığımız bir sistem var 1+40 kullanıcılı yalnız benden önceki bilgi işlemci arkadaşın clientlere ne şifre koyduğunu bilmiyorum ve bulamıyorum bunu düzeltmenin bir yolu var mıdır?

Gönderildi : 11/12/2012 19:35

(@SedatTURAN)
Gönderiler: 443
Honorable Member

Eset antivirüs kullandığımız bir sistem var 1+40 kullanıcılı yalnız benden önceki bilgi işlemci arkadaşın clientlere ne şifre koyduğunu bilmiyorum ve bulamıyorum bunu düzeltmenin bir yolu var mıdır?

bununla ilgili olarak yeni başlamış olduğum işletmede başıma gelmişti. eset türkiye masası ile görüşüp halletmiştim ama geçmiş gün hatırlayamadım. eset türkiye masası iletişim hattı : Tel: +90312 473 20 74 görüşmeni tavsiye ederim. konu ile ilgili çözüm sonuçlarını da paylaşırmısın burdan.

Gönderildi : 11/12/2012 20:01

(@cemyildiz)
Trusted Member
Konu başlatıcı

bununla ilgili olarak yeni başlamış olduğum işletmede başıma gelmişti. eset türkiye masası ile görüşüp halletmiştim ama geçmiş gün hatırlayamadım. eset türkiye masası iletişim hattı : Tel: +90312 473 20 74 görüşmeni tavsiye ederim. konu ile ilgili çözüm sonuçlarını da paylaşırmısın burdan.

Burdan paylaşıcam sorunu teşekkür ederim. 

Gönderildi : 11/12/2012 21:17

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18026
_

Merhaba ayrıca Türkiye distrübütörü olan stratus bilişim ile iletişime geçebilirsiniz. http://www.stratus.com.tr/

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 12/12/2012 01:22

(@cemyildiz)
Trusted Member
Konu başlatıcı

Bu hizmeti aldığımız bir firma var öncelikle bugün onlarla iletişime geçeceğim çözüm olmazsa verdiğiniz bilgilerden yararlanacağım. 

İlgi ve alakanız için teşekkür ederim.

Saygılar 

Gönderildi : 12/12/2012 11:26

(@cemyildiz)
Trusted Member
Konu başlatıcı

Çalıştığım firma standart bir şifre varmış onu verdi  çözdüm sorunu eset'i aramama gerek kalmadı. 

Gönderildi : 12/12/2012 14:57

(@SedatTURAN)
Gönderiler: 443
Honorable Member

cem bey çözülemeyecek bir sorun değildi sizin sorununuz -) esed türkiye de çözecektir diye işinizi hızlandırma amaçlı paylaşmıştım. sorununuz çözülmesine sevindim.

iyi çalışmalar dilerim.

Gönderildi : 13/12/2012 00:09

(@cemyildiz)
Trusted Member
Konu başlatıcı

Ben teşekkür ederim:)

Size de iyi çalışmalar dilerim  

Gönderildi : 13/12/2012 14:28

Paylaş: