Forum

Exchange Backup Ala...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Exchange Backup Alabilmek İçin En İyi 3.Party Yazılım?

4 Yazılar
4 Üyeler
0 Likes
531 Görüntüleme
(@emrah_aygul)
Gönderiler: 2
New Member
Konu başlatıcı

Merhaba,

Exchange Backup'ını alabileceğim ve istediğim zaman istediğim mailbox'ı ya da istediğim mailbox'ın belli bir tarih arasındaki maillerini rahatlıkla restore edebileceğim bir backup yazılımı edinmek istiyorum. Konu ile ilgili olarak alabileceğim en iyi yazılım hangisidir önerilerinizi bekliyorum.

Şimdiden yardımlarının için teşekkür ederim...

Emrah Aygül 

Gönderildi : 11/08/2011 12:51

(@ismailkizilirmak)
Gönderiler: 543
Honorable Member

Merhaba,

Exchange 2010 ile tam uyumlu olarak CA'nin son sürümü çok uyumlu olduğunu seminerde görmüştüm ,Herhangi bir mailin içindeki Attach'ı bile dönebiliyorsunuz,

Gönderildi : 11/08/2011 12:55

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18028
_

Merhaba Microsoft'un kendi ürünü olan Dpm exchange yedekleme ,log temizleme , geri dönme konusunda çok güzel.

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 11/08/2011 12:59

(@ferhatdugencioglu)
Gönderiler: 112
Estimable Member

Bence Backup programlarının trial versiyonlarını kurup deneyin.Size hangisi daha iyi geliyor ise o programı satın alın derim.Kendi kişisel önerim olarakta Symantec Backup Exec

Gönderildi : 17/08/2011 17:23

Paylaş: