Forum

OWA da hesabı a...

Bildirimler
Hepsini Temizle

OWA da hesabı açma sorunu

4 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
433 Görüntüleme
(@HakanKAYA)
Gönderiler: 10
Active Member
Konu başlatıcı

Sayın hocalarıma ve tüm ziyaretçilere selamlar;

Yaşadığım bir sorunu sizin değerlendirmenize sunmak istiyorum. Server üzerinde SBS2003 ve Exchange 2003 kullanıyoruz. OWA hazır. Fakat Owa da kullanıcılar hesaplarını açamıyorlar. Ancak server üzerinde oturum açma yetkisi verdiğim zaman localde ve dışarıdan hesaplarına sorunsuz ulaşabiliyorlar. Güvenliğide düşünerek server üzerinde oturum açma yetkisi vermek istemiyorum aynı zamanda da OWA da hesaplarını açıp maillerine ulaşabilmelerini istiyorum.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Gönderildi : 14/10/2009 13:01

(@cozumpark)
Gönderiler: 16309
Illustrious Member Yönetici

merhabalar

domainadi\kullanici şeklinde oturum açmaya çalıştığınızda alınan hata nedir acaba paylaşırmısınız?

kolay gelsin

Gönderildi : 14/10/2009 17:49

(@HakanKAYA)
Active Member
Konu başlatıcı

"Outlook Web Access oturumunuz açılamadı. Lütfen etki alanınızın\kullanıcı adınızın ve parolanızın doğruluğundan emin olun ve yeniden deneyin"

Hata giriş ekranın da kullanıcı parolası yanlışmış gibi geliyor. Ancak daha öncede yazdığım gibi kullanıcıya server üzerinde oturum açma yetkisi verdiğim zaman kullanıcı sorunsuz maillerine girip bakabiliyor.

Gönderildi : 16/10/2009 11:36

(@HakanKAYA)
Active Member
Konu başlatıcı

Mümin hocam bu probleme karşı hala bir sonuç elde edemedim. Yardımlarınızı bekliyorum. Saygılarımla..

Gönderildi : 20/10/2009 02:30

Paylaş: