Forum

WFA Form Nesnelerin...

Bildirimler
Hepsini Temizle

WFA Form Nesnelerinin Büyütülmesi

2 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
493 Görüntüleme
(@ibrahimayhan)
Gönderiler: 493
Prominent Member
Konu başlatıcı

Merhabalar ÇözümPark Ailesi,
Sizlerden Bir Konu Hakkında Değerli Görüşlerinizi Paylaşmanızı Rica Etmekteyim,
Yapımızda Kullandığımız CRM Yazılımımız Üzerinde, Nesnelerin ve İçeriğin Büyütülmesi Sırasında Sorun Yaşamaktayım,

Yazılımımızın Teknik Bilgi Giriş Ekranı Aşağıdaki Gibidir, Yalnız Form Tasarımı 690 : 647 Olarak Kullanılmaktadır.
Bu Durumu Çok Uzur Süredir Araştırdım Ama Bir Çözüm Bulamadım,
Kullanıcılar Ekran Genişletme Simgesine Tıkladığında Form Ekran Çözünürlüğüne Göre Büyütülmesi ve Buna Bağlı Olarak İçerisinde Bulunan Nesnelerin Eşit Bir Şekilde Büyütülmesidir,

Forum ve Portal Üzerinde Araştırdım Ama Genelinde Dock ve Archor Özelliğinden Bahsedilmiş Ama Ne Kadar Denememe Rağmen Kendi Form Tasarımım Üzerinde Sağlıklı Bir İşlem Olmamaktadır.
Eğer Belirtilen Durumlar İle Çözülebiliyorsa Yukarıdaki Gibi Form Üzerinde Nasıl Uygulayacağım Konusunda Bilgi Paylaşabilir misiniz ?

Bu Konuda Yardımcı Olursanız, Çok Memnun Olurum ?
Sizlerden Bilgi Beklemekteyim, İyi Çalışmalar...

Gönderildi : 15/05/2018 13:00

(@eravse)
Gönderiler: 1753
Üye

merhaba, bir panel atıp o panelleri forma fill edebilirsiniz. bu birinci yontem diğer yontem ıse custom yaptıgınız formun height ve weight olculerını alarak ona gore oranlarını hesaplamaktır. bu bırazdaha mesakkatlı bır yontem her ekran ve cozunurluk ıcın generık bir değer ayarlamak zor olabılır.

Normal bir panel atıp fill yada daha once okudugunuz postlardaki gibi dock kullanmanız gerekecektır.

saygılar

ProfectSoft Yazılım ve Danışmanlık Hizmetleri
LogPusher & Bifyou E-Commerce System
www.profectsoft.com

Gönderildi : 15/05/2018 23:50

Paylaş: