Forum

PST DOSYA PAYLAŞIMI

Bildirimler
Hepsini Temizle

PST DOSYA PAYLAŞIMI

6 Yazılar
4 Üyeler
0 Likes
453 Görüntüleme
(@nevzataltiparmak)
Gönderiler: 126
Estimable Member
Konu başlatıcı

Merhabalar,

Outlook 2013 ve exchange server 2013 kullanıyoruz.Kullanıcılarımda pst dosyasını paylaştırmak istedim ancak birinde açıkken diğeri öğe açılamıyor hatası alıyorum.Pst dosyasını paylaşıma açmam mümkün mü?

Gönderildi : 21/04/2017 18:31

(@barbaroskuscular)
Gönderiler: 186
Estimable Member

Merhaba,

PST dosyasını dışarı alıp paylaşmanızın nedeni nedir. Alternatif çözümler üretebiliriz. 

Saygılarımla,

Gönderildi : 21/04/2017 19:43

(@nevzataltiparmak)
Estimable Member
Konu başlatıcı

Nasıl çözümler?Bunlar exchange kullanıcısı ve ortak mailboxı kullanıyorlar burda sıkıntı yok ancak sunucu tarafındaki dosya fazla büyümesin diye yükü ost ve pst olarak dağıtmak istedim ancak pstyi paylaştıramadım.Ayrı ayrı pst olsun istemedim

Gönderildi : 21/04/2017 19:58

ibrahim yildiz
(@ibrahimyildiz)
Gönderiler: 4272
Co-Helper

Pst dosyasını paylaştıramaz, tek bir noktada açabilirsiniz sadece. pst ve ost de bu tip bir imkan bulunmuyor.
Mailler kullandığınız gibi shared mailbox'a taşınarak kullanıcılara eklenebilir.

'balık vermez, nasıl tutulabildiğine yönlendirir'
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız. Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz. Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 21/04/2017 20:04

(@nevzataltiparmak)
Estimable Member
Konu başlatıcı

Anladım.Burda amacım sunucu tarafına çok yüklenmemekti.En azından balance yapmak istedim ama olmayacak herhalde

Gönderildi : 21/04/2017 20:16

(@OmerTaskin)
Gönderiler: 4
New Member

Aslında imkansız değil, cobian tarzı bir backup programıyla hedeften diğer usera belli periyodlarla dakikalık saatlik vs. gibi anlık sync ederek deneyebilirsiniz.

Gönderildi : 15/05/2017 18:24

Paylaş: