Forum

Outlook Express mai...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Outlook Express mail silme

9 Yazılar
4 Üyeler
0 Likes
645 Görüntüleme
(@MevlutDinc)
Gönderiler: 29
Eminent Member
Konu başlatıcı

Merhabalar ;

Bugün müşterimin birisi outlook express'te mail silerken direk silinmiş öğelere atmasını istemediğini söyledi ve bu maili silmek istediğinize emin misiniz evet yada hayır gibi sormasını istedi outlook expresste böyle bir uygulama var mı kurcaladım ama bulamadım.

Gönderildi : 06/08/2009 20:50

(@sinankahraman)
Gönderiler: 5225
Illustrious Member

Ben tam anlayamadım ama anladığım kadarıyla müşteriniz e-mailin silinmiş öğeler kutusuna uğramadan silinmesinimi istiyor? Yani Shift+Delete ile silmek gibi?

Gönderildi : 07/08/2009 11:48

(@MevlutDinc)
Eminent Member
Konu başlatıcı

Sinan Bey ;

Mesela maili sil dediğimiz zaman direk silinmiş öğeler kısmına atıyor. müşterim bu şekilde değilde sil dediği zaman örneğin: bu mail silinsin mi evet yada hayır gibi sormasını istiyor. böyle bir ayar var mı acaba? outlook express kullanan başka bi kullanıcıda bu uygulama mevcut onun ayar kısımlarına baktım ama bir türlü bulamadım.

Gönderildi : 08/08/2009 17:03

(@MevlutDinc)
Eminent Member
Konu başlatıcı

Galiba tam anlatamadım sıkıntı mı. Outlook express'te inbox'a düşen her maili sil dediğimizde onay istiyor bu onayın kaldırılması yada yeniden oluşturulması ile ilgili ayarı bulamadım. Yardım ederseniz sevinirim.

Gönderildi : 10/08/2009 16:30

(@serhatakinci)
Gönderiler: 4117
Famed Member

Selam,

Outlook Expresste inbox için böyle bir ayar yok (varsa da hiç görmedim).

Sadece silinmiş öğeler bölümündeki postaları silerken bahsettiğiniz onayı ister. Siz bunu görmüş olabilir misiniz?

Gönderildi : 11/08/2009 13:48

(@sinankahraman)
Gönderiler: 5225
Illustrious Member

Yada uyarı çıkıyor dediğiniz kullanıcı mailleri Shift + Delete tuş kombinasyonu ile siliyor olabilir mi?

Gönderildi : 11/08/2009 13:55

(@ugurdasdemir)
Gönderiler: 1824
Noble Member

Gönderildi : 11/08/2009 14:11

(@MevlutDinc)
Eminent Member
Konu başlatıcı

teşekkür ederim yardımlarınız için. bende kurcaladım bu gibi bir ayar görememiştim. shift delete yapınca geliyor saolun.

Gönderildi : 12/08/2009 23:31

(@ugurdasdemir)
Gönderiler: 1824
Noble Member

Geri bildirim için tşk.

Gönderildi : 13/08/2009 12:47

Paylaş: