ÇözümPark'a hoş geldiniz. Oturum Aç | Üye Ol

Ana Sayfa Makale Video Forum Resimler Dosyalar Etkinlik Hizmetlerimiz Biz Kimiz

Bilgi İslem Alanında İş Bakıyorum, Teşekkürler

Son Mesajınız 08-01-2017, 17:18 sonerozten tarafından gönderildi. 0 yanıt.
Mesajları Sırala: Önceki Sonraki
  •  08-01-2017, 17:18 517128

Bilgi İslem Alanında İş Bakıyorum, Teşekkürler

SONER ÖZTEN

31 Yaş Erkek Evli Yapmış (01.08.2007)
    İletişim Bilgileri
    Cep Telefonu
    +90 533 013-66-45
    Ev Adresi
    Sefaköy, Küçükçekmece, İstanbul - Türkiye

Özetle;

Organizasyona, profesyonelliğe, ekip çalışmasına inanan, fırsat eşitliği içerisinde kariyer gelişimine ve çalışarak ilerlemeye imkan tanıyan,teknik eğitimimi ve tecrübemi gerçek kariyer düzeyine ulaştırabileceğim bir şirkette görev almak istiyorum.

Eğitim Bilgileri
    KIRKLARELİ TEKNİK VE E.M.L, Lise
    2004

Bilgisayar Yazılım
    Not Ort: 3,48
    Kırklareli , Türkiye

İş Deneyimleri
    Kadak Garden Hotel
    10/201407/2017 (2 Yıl, 9 Ay)

Bilgi Sistemleri Uzmanı
    İstanbul Türkiye
    5 yıldızlı otelin network alt yapısının kablolaması ve sonlandırılması , 4 kanal fiber ile desteklenmesi, 2 adet network oluşturup 2 adet firewall ile yönetilmesi, sistemin 40 adet wifi erişim cihazı ile güçlendirilmesi, hyperv ile sanallaştırılarak dc ayrı, file server ayrı şeklinde konumlandırarak sistemin 7/24 çalışabilirliğini tek başına üstlenmek ama malesef işime saygı görmemek
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 
    UZMANTEK BİLİŞİM VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ
    07/201007/2014 (4 Yıl)

Sistem Destek Uzmanı
    İstanbul Türkiye
    Danışmanlık ve bakım anlaşması imzaladığımız müşterilerimizin tüm sistem gereksinimlerini sağlayıp ona yerinde ve tam zamanlı hizmet veren bir bilişim firmasıdır, Haftanın belli günlerinde müşterilere gidilip server'dan baslanıp son kullanici makinasina kadar sistem bastan asagi incelenip periyodik bakımlarının yapılmasıdır.Son olarak Snc Bilgisayar firmasinin server ve raid arizalarına bakan tek firmaydı.
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------  
    FEMİNA TEKSTİL ÜR.SAN.LTD.STİ
    08/200907/2010 (11 Ay)

Bilgi İşlem Sorumlusu
    İstanbul Türkiye
    Şirketin Bilgi islem alanında sistem gereksinimlerini ve son kullanici desteğini sağlamak, Oturtmuş olduğum sistem altyapısının devamlılığını sürdürmek.
    İNTERA BİLİŞİM SİSTEMLERİ
    04/200907/2009 (3 Ay)

Sistem Destek Uzmanı
    İstanbul Türkiye
    Sözleşmeli olarak Kurumsal Kobi şirketlerin tüm sistem gereksinimlerini ve son kullaniciya destek hizmetini veren bir dış kaynak firmasıydı.
    UZMANTEK BİLİSİM VE DANİSMANLİK HİZMETLERİ
    10/200603/2009 (2 Yıl, 5 Ay)

Sistem Destek Uzmanı
    İstanbul Türkiye
    Danışmanlık ve bakım anlaşması imzaladığımız müşterilerimizin tüm sistem gereksinimlerini sağlayıp ona yerinde ve tam zamanlı hizmet veren bir bilişim firmasıdır, Haftanın belli günlerinde müşterilere gidilip server'dan baslanıp son kullanici makinasina kadar sistem bastan asagi incelenip periyodik bakımlarının yapılmasıdır.Son olarak bu firma Snc Server markasinin İstanbul yetkili yerinde servis hizmetini veren tek firmadir.

MEDYA TAKİP MERKEZİ
    11/200406/2006 (1 Yıl, 7 Ay)

Bilgi İşlem Elemanı
    İstanbul Türkiye
    Yaklaşık 100 client ve 3 server bulunan bir network alt yapısının tüm sistem destek gereksinimlerini karşılamak ve helpdesk görevinde bulunmuştum.
    BOGAZİCİ BİLİSİM TEKNOLOJİLERİ LTD STİ
    04/200410/2004 (6 Ay)

Teknik Servis Elemanı
    İstanbul Türkiye
    Çoğunlukla bilgisayar satışı yapan bir firmaydı, görevim teknik servise gelen makinalar ile ilgilenip bu donemde donanim bilgi seviyemi yükseltme çabası içinde çalıştığım bir firmaydı.
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------   Yetkinlikler & Uzmanlık Alanları

MİCROSOFT WİNDOWS SERVER 2008, 2003
    , MİCROSOFT WİNDOWS 7, VİSTA, XP
    , NETWORK, TCP/İP, LAN, WAN, MODEM, SWİTCH, AP
    , ACTİVE DİRECTORY YAPİSİ,GROUP POLİCY, WORKGROUP, DHCP, DNS
    , MİCROSOFT EXCHANGE 2010, 2007
    , ANTİVİRUS PROGRAMLARI
    , CAT5, CAT6, KABLOLAMA, PATCH PANEL
    , PRİNTERS, HARDWARE
    , SERVER RAİD5, RAİD1 DİSK YAPILARI VE KARTLARI
    , MİCROSOFT OFFİCE PROGRAMLARI 2010, 2007, 2003, 2000
    , ACRONİS TRUE İMAGE, 2008 WİNDOWS BACKUP YÖNETİMLERİ
    , TERMİNAL SERVER, USER PERMİSİONS, FİLE SHARE
    , MAİL, POP3, SMTP, IMAP, OWA,
    , ESX, WİNDOWS 2012, 2008 SERVER HYPER-V YÖNETİMİ
    , windows 8
    , pfsense
    , apple os
    , qnap
    , windows server 2012
    Seminer & Kurs ve Eğitimler

Sertifikalar

Microsoft Certified Professional
    egitim kurumu , 2007

Microsoft Certified System Administrator
    egitim kurumu , 2007

Microsoft Certified Systems Engineer
    egitim kurumu , 2007

Referanslar
    İlhan Serbest
    KALEKİM  - 

Medeni Durumu