ÇözümPark'a hoş geldiniz. Oturum Aç | Üye Ol

Ana Sayfa Makale Video Forum Resimler Dosyalar Etkinlik Hizmetlerimiz Biz Kimiz

Erp Yazılım Tavsiyesi

Son Mesajınız 11-30-2018, 8:36 Cahit YOLACAN tarafından gönderildi. 45 yanıt.
( Toplam 46 Mesaj ) 3 Sayfadan 3 -   < Onceki 1 2 3
Mesajları Sırala: Önceki Sonraki
  •  06-26-2018, 9:42 532744 Cevap 482563

Cevap : Erp Yazılım Tavsiyesi

Erp yazılımı istiyorsan üstat https://www.uyumsoft.com/ dan şaşmayacaksın. Türkiye'nin en büyüğü bu arkadaşlar. Ve devlet destekli bir firma.

•  08-02-2018, 16:36 534397 Cevap 532744

Daha önce duymamıştım, kullanıcıları varsa görüşlerini alabilirmiyiz?

•  08-02-2018, 19:01 534412 Cevap 534397

Bilişim 500 dergisinde 10 dalın 10 uda LOGO yazılım kazandı , uluslararası dereceleride var % 100 yerli firma tavsiye ederim.

Birol AYDUĞAN
    Software&Database Support ENGINEER
    C # / . NET Developer
    Trainer / Instructor / Developer
    LSU / LUU / Logo Çözüm Ortağı
    admin@artibilisim.com
    www.artibilisim.com
    www.logomutabakat.net
  •  10-26-2018, 10:47 537845 Cevap 534397

Kullanan çok büyük firmalar var. https://i-donusum.com.tr/referanslar/ buradan bakabilirsiniz Microsoft gibi firmalara direkt e-fatura hizmeti veriyorlar.  

Edit: sanırım siteyi yeniliyorlar form yerine telefonla ulaşabilirsiniz.

•  11-29-2018, 22:23 539317 Cevap 529262

Merhaba Ayhan bey,

Erp program arayışınız konusunda Mikro Erp programını tavsiye ederim.  tekstil sektöründe faaliyet birçok müşterimizde hem üretim hem muhasebe, ik, e-defter, e-arşiv vb. Konuları kapsayan alanlarda çok rahatlıkla kullanıp işlemlerini yapmaktadırlar. 

•  11-30-2018, 8:36 539322 Cevap 539317

Merhaba

Konfeksiyon firmasiydik : ilk firmamada EMOR ERP kullandik gayette memnunduk. Fakat firma fiyatlar konusunda ve yapisinda degisim yapinca ve tekstil alaninda olan uzmani ile yollarini ayrinca istmedende olsa CPM Master yazilimina gectik Java script biliyorsan sen bile gelistirebilirsin fakat bos veritabani diye bir mantiklari yoktu degisim yapmadilar ise veritabani tablo mantginda bos alan yerine 0 ataniyor bir turlu anlamamistim. 

Su anda yine tekstil alaninda bir entegre firmadayim. iplik dokuma boya her alan var SAP kullaniyoruz. Ama sunu hic unutma derim hengi sektor olursan ol uretimden veri cekmeye gelen herhangi bir ERP firmasida olsa hazir bir entgere yapi yok. SAP icinde ayni firmandaki uretim muduru (isi bilen) ile iyi anlasan bir yazilimci bir web servis ile uretim verilerini SAP veya hernagi bir ERP icine ekler ise her isin otomatik cozulur. 

Stok takibi onemli ise hem ham madde hemde mamul depo uretim depo uretim yan depo gibi depo mantigini dagitabilceiginiz sana rahatlikla depo hatta (konfeksyion sezon mantigi icin) sanal depo mantigi gibi depo acip kapatmayi ve buna gore raporlari duzenleyen bir yapi olsun. EMOR yapabiliyordu bunu bizde. Ama konfeksiyonu bizde ogrendi. Bildigim en son EMOR insaat alaninda cok iyi durumdalar. 

Sentez kotu degil ama sentez ERP degil sadece paket yazilimi tek artisi tekstil alaninda var olan iplik kumas dokuma boya vb gibi alanlarda tecrubleri var o yuzden ellerinden geldigince paket yazilim daha iyi ve uygun cozum olabiliyor. Ama burasi turkiye kimsenin isi standart degil o yuzden paket yazilim yetersiz kalabiliyor.

Web servis ile veri alabilen uygun adam gun maliyeti olan uygun maliyet altyapi ile caslisan veritabani indexleme ve depolama durumlarinda esneklik ve kolayliklar saglayan yazilim tercih etmelisin. 

Unutmadan SAP pahalidir ama her isi standart  bir cozum ortagi gelir isini yapar anlasamadin gitti diyelim yeni firmayi cagir kaldigi yerden projeye devam eder Z li talo mantigi her zaman ayni durum hep olur :) bu arada Z li tablo mantigindan her zaman uzak durmalisin.

ERP konusunda dilim sismis gibi hissettim kendimi. Neyse bu deneyimlerim sana faydali olur umarim. 

Kolay gelsin.

Yalanlar birilerinin gerçeklerle kirlettiği güzel hikayelerdir. :D
( Toplam 46 Mesaj ) 3 Sayfadan 3 -   < Onceki 1 2 3
RSS haberlerini XML olarak görüntüle