Forum

cisco sg200 -50 swi...

Bildirimler
Hepsini Temizle

cisco sg200 -50 switche bağlanma sorunu

3 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
985 Görüntüleme
(@seyyidsahin)
Gönderiler: 36
Trusted Member
Konu başlatıcı

Merhaba,

Kurumumuzda cisco sg200 switch kullanmaktayız. Ağdaki switclerin ara yüzüne bağlanamıyoruz. Normal şartlarda ayarlamalarını yaptık sorunsuz çalışmakta fakat bağlanamıyoruz arayüzüne, consolla bağlan derseniz onu biliyorum benim sorunum ağdaki swice bağlanamama Switclerim 2. ve 3. katta olduğu için uzaktan bağlanıp yapmak istiyorum ayarlarını

Yardımcı olursanız memnun kalırım.

Gönderildi : 13/06/2018 19:30

(@turancoskun)
Gönderiler: 4100
Üye

merhaba,

belirttiğiniz model smart switch, default ip yapılandırmasını değiştirdiniz mi ?

veya otomatik ip alıyor ise, dhcp scope tarafında ip adreslerini kontrol ettiniz mi ?

bu adımları gerçekleştirip, sorun devam ediyor ise, switchlerden birini default yapılandırmasını döndürüp, ip yapılandırmasını tamamlayarak test edin.

referans adreste fikir verecektir.

https://www.cisco.com/c/dam/en/us/td/docs/switches/lan/csbss/sf20x_sg20x/quick_start/guide/en_US/Sx200_QSG_US.pdf

Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 14/06/2018 04:14

(@Emre_Karanfil)
Gönderiler: 6
Active Member

Konsoldan bağlanabiliyorsanız menagement intf i oluşturun web yada telnet servisini aktif edin kullanıcı adı ve şifre belirleyin

Gönderildi : 01/08/2018 20:38

Paylaş: