Anasayfa » Forum

Değerli Ekip Üyelerimizden Uğur Demir'in İlk Kitabı Çıktı!  

Sayfa 1 / 3
  RSS
Mesut SARIYAR
(@mesutsariyar)
Tanınmış Üye

Bir kaç dakika düşündüm, nereden başlasam nasıl başlasam.. gerçekten de nereden başlayacağımı bilemedim

Olanı yaz mesut dedim.. nasıl olsa ne yazarsan yaz! bu başarı hiç bir şekilde yadsınamaz.

Değerli ekip üyemiz Uğur, bir kaç gün önce ilk kitabını çıkardı. (..devamının geleceğine olan inancım ise tam.)

Bu kitabı benim için asıl önemli kılan iki neden var, birincisi ÇözümPark ekibi içerisinden bir değerin çıkardığı ilk kitap olması, diğeri ise gerçek saha tecrübeleriyle yazılmış, ingilizceden türkçeye çeviri olmayan ve yurdumuzdaki kullanım alışkanlıklarıyla harmanlanmış olması nedeniyle, okuyucularına katkı sağlayacağını düşünüyor olmamdır.

Microsoft System Center  2012 ailesiyle ilgilenen arkadaşlar, aşağıdaki linkten bu kitaba ulaşabilirler.

http://www.kitapyurdu.com/kitap/default.asp?id=641569

Sevgili Uğur, sana ve seni yetiştiren aileye en içten sevgilerimle.

Seni tebrik ediyor ve başarılarının daim olmasını diliyorum.

Alıntı
Gönderildi : 05/02/2013 23:16
Rıza ŞAHAN
(@rizasahan)
Değerli Üye Forum Yöneticisi

Sizin aracılığınızla hocam Uğur'u tekrar tebrik etmek gerekiyor. Emeğine sağlık Uğur.

CevapAlıntı
Gönderildi : 05/02/2013 23:32
ErkanBBayraktaroglu
(@erkanbbayraktaroglu)
Üye

Tüm Çözümpark ailesine hayırlara vesile olsun, Uğur Hocamın emeğine sağlık. İnşallah diğer hocalarımızın da kitaplarını görebiliriz. 

CevapAlıntı
Gönderildi : 05/02/2013 23:38
Murat Koseoglu
(@MuratKoseoglu)
Yeni Üye

Ne kadar tebrik etsem azdır.İnşallah devamı gelir ve hak ettiğin yerlere gelirsin. 

CevapAlıntı
Gönderildi : 05/02/2013 23:48
tarikyildiz
(@tarikyildiz)
Yeni Üye

Hayırlı olsun Uğur hocam .ALLAH utandırmasın

Bloğumda da yer verdim

http://tarikyildiz.com/system-center-2012-ailesi.html 

CevapAlıntı
Gönderildi : 05/02/2013 23:56
Ugur DEMIR
(@UgurDEMIR)
Değerli Üye

Mesut Hocam,

Öncelikle şunu belirtmeliyim ki, yazdıklarınız beni fevkalade onore etti. 

Yazdıklarınızı okudumda, portalımıza ilk üye olduğum gün aklıma geldi. Başta Hakan Uzuner hocamız olmak üzere siz değerli hocalarımızdan ( ismini buraya yazamadıklarım lütfen bana kırılmasınlar ) çok şey ögrendim, bazen çokta başınızı agrıtmış olabilirim, o kısımda hakkınızı helal edin. 🙂

Ölmeden önce bir kitap yazabilmek hayalimdi, bu hayalimi gerçekleştirebildiğim için ve sizlerle aynı ekipte hatta aynı platformda olduğum icin çok mutluyum :))

Ekip olarak bana olan desteğiniz icin çok tesekkür ederim. Bir Çözümpark'lı olarak insallah muvaffak olabilirim 🙂

Ayrıca bu postu okuyan ya da okumayan, tüm herkese güzel dilekleri icin tesekkur ederim 🙂 

Sevgi ve saygılarımla..

Uğur Demir

CevapAlıntı
Gönderildi : 05/02/2013 23:58
batuhan demirdal
(@batuhandemirdal)
Yeni Üye

Gurur verici bir şey,Hayırlı uğurlu olsun,

CevapAlıntı
Gönderildi : 06/02/2013 00:10
recep.ortatas
(@recep.ortatas)
Yeni Üye

hayırlı olsun,

CevapAlıntı
Gönderildi : 06/02/2013 00:36
Uğur BURMA
(@ugurburma)
Tanınmış Üye Forum Yöneticisi

[quote user="Ugur DEMIR"]

Mesut Hocam,

Öncelikle şunu belirtmeliyim ki, yazdıklarınız beni fevkalade onore etti. 

Yazdıklarınızı okudumda, portalımıza ilk üye olduğum gün aklıma geldi. Başta Hakan Uzuner hocamız olmak üzere siz değerli hocalarımızdan ( ismini buraya yazamadıklarım lütfen bana kırılmasınlar ) çok şey ögrendim, bazen çokta başınızı agrıtmış olabilirim, o kısımda hakkınızı helal edin. 🙂

Ölmeden önce bir kitap yazabilmek hayalimdi, bu hayalimi gerçekleştirebildiğim için ve sizlerle aynı ekipte hatta aynı platformda olduğum icin çok mutluyum :))

Ekip olarak bana olan desteğiniz icin çok tesekkür ederim. Bir Çözümpark'lı olarak insallah muvaffak olabilirim 🙂

Ayrıca bu postu okuyan ya da okumayan, tüm herkese güzel dilekleri icin tesekkur ederim 🙂 

Sevgi ve saygılarımla..

Uğur Demir

[/quote]

Uğur tekrar tebrik ederim. Yalnız bir sözüne takıldım : "Ölmeden önce bir kitap yazabilmek hayalimdi"

Bence devamını getirmelisin, yaşında daha genç. MS de ve bizim sektörde ürün ailesi geniş.

CevapAlıntı
Gönderildi : 06/02/2013 00:42
Can Bolat
(@CanBolat)
Üye

Başarılarınızın devamını dilerim.Allah yolunuzu açık etsin.

CevapAlıntı
Gönderildi : 06/02/2013 01:45
Anıl Alan
(@AnilAlan)
Yeni Üye

Tebrikler Uğur hocam,bilginize sağlık. 

CevapAlıntı
Gönderildi : 06/02/2013 04:45
Fatih Komitgan
(@FatihKomitgan)
Yeni Üye

Tebrikler başarılarınızın devamını dilerim...

CevapAlıntı
Gönderildi : 06/02/2013 08:17
Davut EREN
(@DavutEREN)
Üye

ilk kitabı ben aldım galiba 🙂 şuan itibari ile 5. kitap satılmış 🙂 tekrardan tebrik ediyorum. kitabın gelmesini sabırsızlıkla bekliyorum.. 🙂

CevapAlıntı
Gönderildi : 06/02/2013 10:01
Murat CAN
(@muratcan-2)
Tanınmış Üye Forum Yöneticisi

Hayırlı uğurlu olsun Uğur. Başarılarının devamını dilerim.

CevapAlıntı
Gönderildi : 06/02/2013 10:44
Yavuz TAŞÇI
(@YavuzTASCI)
Yeni Üye

Tebrik Ederim Uğur Kardeşim. Daha Nice Başarılara İnşallah..

CevapAlıntı
Gönderildi : 06/02/2013 10:44
Mehmet PARLAKYİĞİT
(@MehmetPARLAKYiGiT)
Üye

Başarılarının devamını dileriz. Hemen bir sipariş verip incelemek lazım. 🙂

CevapAlıntı
Gönderildi : 06/02/2013 10:46
Mehmet PARLAKYİĞİT
(@MehmetPARLAKYiGiT)
Üye

Uğur abi harikasın var ya yine olaya bir açıklık getirmişsin MS de ve bizim sektörde ürün ailesi geniş.  🙂

CevapAlıntı
Gönderildi : 06/02/2013 10:49
Emre Kalaycı
(@EmreKalayci)
Yeni Üye

Tebrik ederim. Bu güzel ekipten hergün yeni bir haber duymak biz okuyucuları mutlu ediyor. 

CevapAlıntı
Gönderildi : 06/02/2013 11:12
Erhan Gölge
(@ErhanGolge)
Yeni Üye

Hayırlı Uğurlu olsun..  Tekrar tebrikler eder çalışmalarınızın devamını dilerim.

CevapAlıntı
Gönderildi : 06/02/2013 12:27
Sayfa 1 / 3
Paylaş:

Çalışıyor

Lütfen Giriş yap yada Kayıt ol