Anasayfa » Forum

Webcast: Application Virtualization'a Giriş ve Demo  

Sayfa 1 / 2
  RSS
M. Hakan CAN
(@m-hakancan)
Üye

Merhaba arkadaslar,

Bu hafta ki konumuz "Application Virtualization'a Giris ve Demo".

Webcast için gerekli bilgileri asagida bulabilirsiniz.

Webcast : Çarsamba
Konu : Application Virtualization'a Giris ve Demo
Konusmaci : Erdem ÇILINGIROGLU
Baslama zamani : 27 Temmuz 2011, :Çarsamba, 21:00
Bitis zamani :

27 Temmuz 2011, Çarsamba, 22:00

Katilim baglantisi     : https://www.livemeeting.com/cc/mvp/join?id=CR3PZR&role=attend&pw=2NM%7E%60JK%7Bt

Eger ilk defa webcast’ e katilacaksaniz lütfen asagidaki açiklamalari dikkatlice okuyunuz!

Web seminerleri kendi bilgisayarinizdan katilabileceginiz,
yaklasik bir saat süren seminerlerdir. Seminer sunumunu ve ses yayinini
kendi bilgisayarinizdan canli olarak takip edebilir ve seminer sirasinda
sorular sorabilirsiniz.

Seminerlere katilabilmek için Live Meeting programini etkinlik baslamadan önce yüklemeniz gerekir (Ücretsizdir-Linkten indirebilirsiniz).

Oda sunum saatinden yarim saat önce açilacaktir. Herhangi bir
teknik aksaklik olmasi halinde sunum saatine kadar lütfen bekleyin.

Sunuma katilmak için (sunum saatinde) “Katilim Baglantisi”
linkine tiklamaniz yeterli olur. Herhangi bir sifre ya da koda gerek
yoktur. Istenilen code sart olmayip bos olarak geçilebilir.

http://www.cozumpark.com/resim/webcastbilgi.jpg

Tüm bu açiklamalara ragmen baglantida sorun yasiyor iseniz ÇözümPark
Online Destek Bölümü , Haberler bölümündeki konu ile ilgili webcast
postundan veya @cozumpark.com">info[at]cozumpark.com mail adresinden bilgi alabilirsiniz. 

Alıntı
Gönderildi : 01/07/2011 14:18
Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Kıdemli Üye Yönetici

Güncel

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

CevapAlıntı
Gönderildi : 24/07/2011 17:28
Serdem AKSOY
(@SerdemAKSOY)
Üye

güzel konu

CevapAlıntı
Gönderildi : 24/07/2011 17:43
CozumPark
(@cozumpark)
Kıdemli Üye

Anlatan da güzel kardeşim

CevapAlıntı
Gönderildi : 24/07/2011 23:41
Ertan ERBEK
(@ertanerbek)
Üye

Bu gerçekten güzel oldu. Uzn zamandır denemek istediğim bir sistemdi. Erdem benim yerime deneyecek :D.

CevapAlıntı
Gönderildi : 25/07/2011 02:27
Ugur DEMIR
(@ugurdemir)
Üye

Merakla bekliyoruz 🙂

CevapAlıntı
Gönderildi : 25/07/2011 02:46
ibrahim yaman
(@ibrahimyaman)
Üye

Güzel konu bekliyoruz...

CevapAlıntı
Gönderildi : 27/07/2011 01:53
Erdem CILINGIROGLU
(@erdemcilingiroglu)
Üye

Herkese ilgisinden ötürü teşekkür ederim. =))

Ertan Hocam sana test ortamımı açarım ne demek. İstediğin gibi kurcala =)

CevapAlıntı
Gönderildi : 27/07/2011 08:11
Tayfun DEĞER
(@tayfundeger)
Üye Forum Yöneticisi

Merakla bekliyorum:)

Tayfun DEĞER
Cisco Champions, vExpert, VCP4/5/6, VCP5-DT, VCP-Cloud
https://www.tayfundeger.com

CevapAlıntı
Gönderildi : 27/07/2011 14:24
Hasan Danış
(@HasanDanis)
Üye

Akşama Bekliyoruz Erdem Hocam 🙂

CevapAlıntı
Gönderildi : 27/07/2011 16:06
Serdem AKSOY
(@SerdemAKSOY)
Üye

eline sağlık Erdem Hocam. güzel bir konu seçmişsin, sayende konu hakkında bilgi sahibi olduk..

CevapAlıntı
Gönderildi : 28/07/2011 01:03
Ertan ERBEK
(@ertanerbek)
Üye

Erdemcim eline sağlık güzel bir konu güzel ve hızlı bir anlatım. Bu webcastte şansızlıklar yakanı bırakmadı ama umarım bir sonrakinde daha güzel şeyler olacak. Tekrar elleine sağlık.

CevapAlıntı
Gönderildi : 28/07/2011 01:33
Fatih KARAALIOGLU
(@fatihkaraalioglu)
Kıdemli Üye

Erdem Merhaba;

Bu gün yaşamış olduğun heyecanı unutma. Her yeni web cast'e bu heyecanın azalacak ve paylaşımın yükselecek. Ama ilk ve ilklerin  heyecanı unutulmayacak kadar keyifli olduğunu unutma.

Teşekkürler.

CevapAlıntı
Gönderildi : 28/07/2011 01:52
Hasan Danış
(@HasanDanis)
Üye

Ağzınıza Sağlık.

CevapAlıntı
Gönderildi : 28/07/2011 02:03
Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Kıdemli Üye Yönetici

Erdem ağzına sağlık. Seni dinleyince ilk webcastim aklıma geldi. ÇözümPark olarak ilk webcastimizi ingiltereden vermiştik, hatta yanlış hatırlamıyorsam ilkini Erkal ikincisini ben vermiştim 🙂 işin özü çok garip gelmişti görmediğim ama beni dinlediğini bildiğim insanlara karşı birşeyler anlatmak. Ama tabiki eğitmenliğin vermiş olduğu tecrübe bu heyecanın kısa sürmesini sağladı.

Umarım nice webcastlerini bu platform üzerinde görürüz.

Emeğine sağlık.

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

CevapAlıntı
Gönderildi : 28/07/2011 02:06
ibrahim yaman
(@ibrahimyaman)
Üye

Erdem bey;

Webcast için teşekkürler eline sağlık biraz heyecan vardı ama Sağolsun hakan hocam hızır gibi yetişiyor.Yeni webcastlerinide bekliyoruz iyi çalışmalar...

CevapAlıntı
Gönderildi : 28/07/2011 10:43
Erdem CILINGIROGLU
(@erdemcilingiroglu)
Üye

Herkese merhabalar,

İlginizden ve desteğinizden dolayı teşekkür ederim. Dün gerçekten heyecanlıydım. Daha önce eğitim verdim fakat bu farklıydı. Birincisi ve en önemlisi bu sunumu ÇözümPark için yapıyordum. 2.si de sizi dinleyen ama sizin göremediğiniz bir ortamda anlatım yapıyorsunuz. Bu gerçekten garip bir his. Yaşamadan bilinmez.

Dün bir türlü şanssızlıklar yakamı bırakmadı. Önce sanal makinalarım beni üzdü. Sonrasında demo için bağlandığım hastane sistemimizde hesabım lock oldu. En son da Ses ile ilgili bir bağlantı hatası meydana geldi. Bu hatayı da Screenshot olarak aldım. Hakan hocamla paylaşıyor olacağım.

Dünkü şanssızlıklardan ötürü kendimi affettirmek baabında Bir uygulama nasıl sanallaştırılır konulu adım adım videosu çekmeyi düşünüyorum.

Şimdi değerli hocalarımın mesajlarına cevaben;

Serdem, ilgin için teşekkür ederim kardeşim.

Ertan Hocam kısmetse bir sonraki biraz daha heyecansız olacağını umuyorum. İnşallah bu sefer de sorun meydana gelmez 🙂

Fatih Hocam aynen bugünkü heyecanı asla unutmam. Güzel bir heyecan oldu.

Hasan Bey ilginize teşekkür ederim.

İbrahim bey ilginize teşekkür ederim evet biraz fazlaca heyecan vardı. Kısmetse sonraki webcastlerde heyecanımı yeniyor olacağım.

Hakan abi en son sana cevap veriyor olayım. 🙂 Senin desteğin olmasa dün akşam baya bir duvara toslardım sanırım. Sayende biraz toparladım. İnşallah sonraki webcast'lerde toparlıyor olurum. Herşey için teşekkürler.

CevapAlıntı
Gönderildi : 28/07/2011 20:30
Serdem AKSOY
(@SerdemAKSOY)
Üye

[quote user="Erdem CILINGIROGLU"]

Herkese merhabalar,

İlginizden ve desteğinizden dolayı teşekkür ederim. Dün gerçekten heyecanlıydım. Daha önce eğitim verdim fakat bu farklıydı. Birincisi ve en önemlisi bu sunumu ÇözümPark için yapıyordum. 2.si de sizi dinleyen ama sizin göremediğiniz bir ortamda anlatım yapıyorsunuz. Bu gerçekten garip bir his. Yaşamadan bilinmez.

Dün bir türlü şanssızlıklar yakamı bırakmadı. Önce sanal makinalarım beni üzdü. Sonrasında demo için bağlandığım hastane sistemimizde hesabım lock oldu. En son da Ses ile ilgili bir bağlantı hatası meydana geldi. Bu hatayı da Screenshot olarak aldım. Hakan hocamla paylaşıyor olacağım.

Dünkü şanssızlıklardan ötürü kendimi affettirmek baabında Bir uygulama nasıl sanallaştırılır konulu adım adım videosu çekmeyi düşünüyorum.

Ertan Hocam kısmetse bir sonraki biraz daha heyecansız olacağını umuyorum. İnşallah bu sefer de sorun meydana gelmez 🙂

İbrahim bey ilginize teşekkür ederim evet biraz fazlaca heyecan vardı. Kısmetse sonraki webcastlerde heyecanımı yeniyor olacağım.

Hakan abi en son sana cevap veriyor olayım. 🙂 Senin desteğin olmasa dün akşam baya bir duvara toslardım sanırım. Sayende biraz toparladım. İnşallah sonraki webcast'lerde toparlıyor olurum. Herşey için teşekkürler.

[/quote]

Erdem Hocam ne kadar aksilik olursa olsun, katılanların ayrıntılı bir şekilde bilgi sahibi olduğunu düşünüyorum, Herkes de sorusuna net bir cevap da aldı daha ne olsun 🙂 üstelik sen bunu saydığın sorunlara rağmen başardın, bu büyük birşeydir. eline emeğine sağlık, Devamını bekliyoruz..

Msnden sık sık rahatsız ederim artık bu nasıl oluyordu diye 😛

CevapAlıntı
Gönderildi : 28/07/2011 23:37
Bora YILDIZ
(@borayildiz)
Üye

[quote user="Erdem CILINGIROGLU"]

Herkese merhabalar,

[/quote]

erdem selam

ben de 2 webcast verdim ikisinde de benzer yada yakın şeyler yaşadım acaba diğer webcast anlatımcıları ne yapar ne hisseder diye düşünürdüm :)))

demek işin özünde herkes aynı şeyleri versiyon atarak yaşıyormuş 🙂

CevapAlıntı
Gönderildi : 28/07/2011 23:43
Sayfa 1 / 2
Paylaş:

Lütfen Giriş yap yada Kayıt ol